Найсвіжіше:
• На комісії Тернопільської обласної ради розглянули інформацію про трагедію на Кременеччині • Студент ЗУНУ Михайло Свідрак – серед кращих дзюдоїстів планети! • Перша футбольна ліга Тернопільщини: «Вікнини» врятувалися від поразки у Бучачі та важка перемога лідера у Борщові • 30 травня – жеребкування кубка Тернопільської області з футболу 2023 року • Михайло Головко привітав Тернопільський мистецький коледж з 65-річчям (відео) • Пів року очікувань і востаннє до рідної домівки повернувся загиблий воїн з Тернопільщини • Вища футбольна ліга Тернопільщини: впевнена перемога “Медоборів” і порятунок бучацького “Колоса” у компенсований час • Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільської області з футболу • На Тернопільщині через суд намагаються конфіскувати понад один гектар землі у росіянки • На Тернопільщині мотоцикліст збив 11-річного хлопчика і втік з місця ДТП • В одній з громад Тернопільщини оголошено День жалоби за загиблим солдатом  • Ще одного водія з підробленими документами виявили тернопільські патрульні • У Тернополі виявили чергове провалля: лише з понеділка відповідні служби з’ясовуватимуть причину його утворення, бо… вихідні (+фото) • Як мер Бережан кинув депутатів, підставив військовослужбовця та залишив без зарплати понад 400 працівників лікарні • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині в три останні дні травня • Минулої ночі сотні жителів громади на Тернопільщині зустріли тіло загиблого Героя • Громада на Тернопільщині зустріла загиблого на війні Героя: отримав вогнепальне осколкове поранення і помер у госпіталі Запоріжжя  • Тернопіль приймав ветеранський чемпіонат України з футболу (+фото) • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Харківщині • Футбольний чемпіон Тернопільщини пробився до фінальної частини всеукраїнських змагань • Судитимуть батька і сина зі Збаражчини за незаконне зберігання зброї та нанесення тілесних ушкоджень поліцейському • На Тернопільщині на ковід захворіло 4 людини • Через пів року зниклий безвісти Герой з Тернопільщини востаннє повертається до рідної домівки • Митрополит Київський і всієї України відвідає Тернопіль: програма візиту • З 1 червня проїзд на маршрутах до садівничих товариств буде безкоштовний для власників пільгової «Соціальної карти тернополянина»
rss

На Зборівщині після сварки чоловік обікрав свого приятеля


Опубліковано: 23 Травня 2023р. о 14:25 Переглядів: 408


Правоохоронці відділення поліції № 2 м. Зборів відкрили кримінальне провадження щодо 41-річного місцевого мешканця. Чоловік обікрав свого приятеля й за це йому доведеться відповісти перед судом.

На лінію «102» надійшло звернення від чоловіка. Він розповів, що його односельчанин привласнив його майно. Зі слів заявника знайомий прийшов до нього погостювати. У чоловіків виник словесний конфлікт, після його гість взяв його мобільний телефон та пішов додому.

У ході перевірки отриманої інформації, правоохоронці довели причетність підозрюваного до злочину. Зловмисник у скоєному зізнався. Його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
29 Травня
28 Травня
27 Травня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше