Найсвіжіше:
• У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • «Агрон» зупинився за крок до фіналу аматорського чемпіонату України (фото) • На Бучаччині покарали чоловіка, який зливав локації ТЦК • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Майже два роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Чи зможе «Агрон» вдруге переписали власну історію? • У Тернополі бабця лишила дитину і поїхала: 2-річний хлопчик опинився сам серед ночі • ФК «Збараж» посилює тренерський штаб • У центрі Тернополя сталася бійка: поліцейські вилучили зброю • «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом
rss

На українських курортах стане ще спекотніше


Опубліковано: 13 Липня 2021р. о 7:30

За прогнозом Sinoptik.ua, характер погоди на узбережжі Чорного та Азовського морів до кінця поточного тижня істотно змінюватися не буде. Температура повітря вдень +30…+34 °С, нічна температура в залежності від приморського регіону від +22 до +26 °С.

Індекс УФ-випромінювання буде на цьому тижні високим, що становить небезпеку для шкіри та очей людини. Необхідно використовувати сонцезахисні засоби. Є думка, що крем від сонця допоможе захиститися й від морських бліх. Морські блохи – це рачки бокоплави. Й хоча мікроракоподібні бокоплави досить нешкідливі, цього літа відпочиваючі на Азовському морі скаржаться на їх нашестя.

Курорти Чорного моря

Біля пляжів Одеської області морська вода прогріється до +24 °С, у Херсонській області до +24,4 °С, на Кінбурнській косі до +26 °С.

У Чорноморську (Іллічівську) температура повітря вдень від +30 °С до +34 °С, ясно, без опадів. У вихідні, 17-18 липня подме північний вітер, до 4 м/сек. У суботу та неділю нічна температура повітря стане вище, до +24 °С.

У Щасливцевому (Кінбурнська коса) вдень ​​очікувана температура повітря від +28 °С до +31 °С, вночі +24…+26 °С. Вітер північних напрямків до 7 м/сек.

 

Курорти Азовського моря

Температура морської води біля пляжів Азовського моря +26…+27 °С.

У Генічеську найспекотнішим днем ​​цього тижня буде 18 липня – до +34 °С, вночі +23 °С. 13 липня може пройти дощ з грозою. Помірний північно-східний вітер допоможе пережити спеку на поточному тижні.

У Бердянську вдень +30…+33 °С, вночі до +26 °С. Вітер північний, північно-східний, від 3 м/сек до 7 м/сек.

 

Курорти Карпат

У високогір’ї Карпат найспекотніший день на цьому тижні у середу, 14 липня, до +24 °С. З четверга очікується зниження денної температури повітря до +21 °С та грозові дощі. Нічна температура змінюватись не буде, протягом тижня +13…+15 °С. Ті, хто втомився від спеки на рівнинній території України, можуть приїхати на кліматичні курорти Карпат.

У Ворохті 16 липня – гроза та дощ. А до неділі стане зовсім прохолодно, денна температура до +20 °С, дощі.

У Закарпатті найвища температура повітря на цьому тижні буде в середу, +34 °С. З четверга місцями пройдуть грози та зливи. Температура стане дещо нижче, до +29 °С.

У Поляні зниження температури повітря з +30 °С до +26 °С та грози з періодичними дощами очікуються з 15 липня.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:

Перегляньте також:





Новини
21 Червня
20 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше