Найсвіжіше:
• Заліщицький “Дністер” представив нового головного тренера • На Борщівщині 15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: підлітка госпіталізували з численними переломами • ФК «Збараж» у компенсований час вирвав перемогу в Борщеві • На Донеччині загинув ще один Герой з Тернопільщини: життя захисника обірвалося біля Часового Яру • Підволочиський «Збруч» здобув першу перемогу в сезоні-2026 • Герої енергетичного фронту: працівники Запоріжжяобленерго отримали ордени «За мужність» • Спочила у Бозі вчителька української мови з Кременеччини • Трагедія на Борщівщині: 20-річний юнак потонув, тіло досі не знайшли • Новий температурний рекорд у Тернополі: попередній протримався понад шість десятиліть • У Донецькій області прийняв свій останній бій воїн з Борщівщини • Офіцер із Заліщицької громади отримав відзнаку Головнокомандувача ЗСУ • У Тернополі боєць ЗСУ розчулив мережу сюрпризом на випускному доньки • Пішов з дому та не повернувся: на Чортківщині зник 26-річний чоловік • Ліга Тернопільщини з футболу: визначилися усі півфіналісти • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • У великоберезовицькому дербі «Сокіл» здобув вольову перемогу над «Поділлям» • «Агрон» втратив перші очки у чемпіонаті Тернопільської області • У Донецькій області загинув військовий з Тернополя • Трагічна звістка: загибель захисника з Тернополя підтвердили після майже двох років пошуків • Майже три роки вважався безвісти зниклим: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Тернопільщини • Футбольні тренери в Тернополі успішно завершили іспити на «С»-диплом УАФ • Як обрати гідромасажний бокс: комфорт, функціональність та вигідна покупка • У Чорткові відкрили пам’ятник жертвам Чортківсько-Ягільницької трагедії • Має 6 пальців та розлад психіки: на Підгаєччині за ухилення від мобілізації судили чоловіка • На Збаражчині батько відлупцював доньку віником та тягав за волосся 
rss

На Тернопільському ставу запрацювали круїзні судна: стала відома вартість поїздок


Опубліковано: 15 Квітня 2023р. о 9:02


У Тернополі офіційно відкрився сезон прогулянок на теплоходах. Про це повідомляє група “Круїзи на теплоходах – Тернопіль”.

Вартість з минулого року не змінилась:
– теплоходи “Ян Амор Тарновський” (“Герой Танцоров”) і “Капітан Парій”:
50 грн. – повне коло по Тернопільському ставу;
25 грн. – в одну сторону від центру до пляжу чи назад (зупинка “На вимогу”, оскільки пляжний сезон ще не розпочався; необхідність зупинки узгодьте з матросом перед відправленням від центрального причалу).
– теплохід “Сигма”:
75 грн. – повне коло із проходженням під Білецьким мостом і заходом на “Водну арену Тернопіль” (зупинки в Пронятині немає).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
29 Червня
28 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше