Найсвіжіше:
• Богдан Левків: відомі та невідомі сторінки життя колишнього мера Тернополя • У Тернополі будівельник заліз на частину парку (+фотофакт) • Завтра на Тернопільщині 101 населений пункт буде без світла • На Гусятинщині є футбольна команда, гравці якої 70% жовтих карток отримували не за порушення правил, а за розмови • У Чорткові підрахувалися скільки чоловік скористалися послугами громадської вбиральні • Спеціалісти ТОВ «БМБУД» розповіли про роботи на дорогах області у листопаді • Виходець з Лановеччини за кілька годин пробіг майже 300 км • Вчені придумали, як обдурити коронавірус • «Атакує дрібний та середній бізнес», – «УДАР Віталія Кличка» про законопроєкт № 5600 • Приставив ніж до шиї та наказав віддати гроші: у суді Тернополя розглядають резонансну справу • Як «Велике будівництво» змінило дорогу Збараж – Підволочиськ • Моторошна смерть у Тернополі. Неповнолітня вкоротила собі віку • Куди щезла українська шляхетність, або Чому ми котимося вниз • На Тернопільщині заборонено відвідувати театри, фітнес клуби. Нові карантинні обмеження • Завдяки відкритому антитілу буде створено універсальну вакцину від COVID-19 • Із 1 грудня збільшився розмір пенсії • Вчені з’ясували, як поширюють вакциновані COVID-19 • У МОЗ розповіли, як безпечно комбінувати вакцини від COVID-19 • Колектив Центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді готовий боротися за своє існування на усіх рівнях влади • На Тернопільщині зареєстровано 50 випадків ВІЛ-інфекції та 21 випадок СНІДу • Завтра, 2 грудня, на двох вулицях Тернополя не буде світла • Завтра на Тернопільщині 87 населених пунктів будуть без світла • Новий штам коронавірусу “Омікрон” дуже небезпечний • Чому можуть закрити пологовий будинок у Зборові та інших колишніх районах? • Нафтогаз повідомив про підвищення тарифів
rss
На Тернопільщині вперше нагородять телевізійною премією 20 найдостойніших людей

Опубліковано: 11 Листопада 2021р. о 22:00 Переглядів: 244Грандіозний проєкт «Гордість Тернопілля», створений телеканалами Тернопіль-1 та ІНТБ, розпочав свою підготовку ще у червні цього року. Телевізійна премія зовсім молода, оскільки офіційно заснована нещодавно. Ініціатори створення виділили 20 номінацій, на які кожен громадянин чи колектив міг висунути претендента. Подання заявок розпочалося 20 жовтня 2021 року і тривало до 10 листопада.

«Гордість Тернопілля» – це перша телевізійна премія області, на яку пересічні мешканці мали можливість номінувати людину, яка, на їхню думку, є гордістю Тернопілля, а потім за неї голосували.

Олена Науменко

– Ідея створення премії не є геніальна. Премій у Тернополі багато, але телевізійної ще не було. Тому ми вирішили, об’єднавши зусилля двох телеканалів, започаткувати таку ідею. Довго думали, вагалися, чи «зайде» цей проєкт. Не секрет, що в Тернополі і в Україні загалом є премії, які присуджують людям на думку чи за рішенням оргкомітету того чи іншого підприємства чи організації, яка це проводить. А ми вирішили покласти цю місію на пересічних мешканців, щоби вони самі номінували людей, яких вважають гордістю Тернопілля, а потім за них віддали голос, – розповіла директорка телеканалів ІНТБ та Тернопіль-1 Олена Науменко.

Активна підготовка у створенні проєкту розпочалася на початку серпня. З того часу стартувала розробка спеціального сайту «Гордість Тернопілля». Пані Олена повідомила, що його намагалися зробити максимально простим для користувачів. Багато доклали зусиль, щоб унеможливити накрутку голосів.

Одна особа має право проголосувати лише один раз у кожній із 20-ти номінацій

Телепремія відбувається в три етапи. Після отримання даних про номінанта відповідальні працівники засновника перевіряють подану інформацію. Помічники телефонують усім кандидатам, які мають дати свою згоду брати участь у конкурсі та згоду на збір та обробку своїх персональних даних. Інформація про номінанта буде опублікована на офіційному сайті Телепремії.

З 11 листопада по 1 грудня включно відбувається рейтингове голосування за фіналістів на офіційному сайті Телепремії.

Проголосувати за номінантів мають можливість усі інтернет-користувачі, які пройшли відповідну ідентифікацію. Одна особа має право проголосувати лише один раз у кожній із 20-ти номінацій. Учасник також має право віддати свій голос за себе.

Право пропонувати кандидатури на присудження телепремії мають фізичні особи, які вносять власну кандидатуру або ж кандидатуру іншої особи; громадські організації та громадські об’єднання; церкви та релігійні організації; лікувальні заклади та установи різних форм власності; наукові, навчальні, спортивні, культурні заклади; професійні об’єднання, спілки; трудові колективи підприємств, установ, організацій; органи місцевої влади та місцевого самоврядування.

2 грудня за результатами рейтингового голосування визначається трійка лідерів.

Наступний етап – голосування за допомогою СМС-повідомлень. Номер телефону, умови голосування, порядкові номери номінантів будуть визначені до положення, яке видадуть не швидше 3 грудня 2021 року.

– Вартість повідомлень у кожного є такою, як визначає оператор мобільного зв’язку. Це не буде якась платна послуга. Так само жодних грошей ми не беремо за участь, – зазначила пані Олена.

Телепремію присуджують номінанту, який отримав найбільшу кількість СМС-повідомлень. Якщо виникне ситуація, в якій номінанти набрали однакову кількість голосів, то збиратиметься відповідна експертна рада, члени якої відкритим голосуванням, простою більшістю голосів визначатимуть переможця. Церемонія урочистого нагородження переможців відбудеться у грудні 2021 року.

­– До кінця місяця маємо визначитися з датою і форматом проведення церемонії нагородження. Це буде пов’язано з урахуванням протиепідемічної ситуації, тому не знаємо, в якому форматі – онлайн чи офлайн. Зараз трішки рано про це говорити, бо самі бачите, яка ситуація в Україні, – зазначила директор телеканалів. 

Телевізійна премія присуджується один раз за життя

Номінації обиралися за допомогою спілкування та погодження усіх ініціаторів створення. При їхньому виборі брали до уваги найбільш потрібні й популярні професії на сьогоднішній день. Засновники не ставили собі за мету, щоби наступного року вони повторювалися. Хто ще не знає, то можна подати кандидатів у номінації: «Територіальна громада року», «Волонтер року», «Лікар року», «Вчитель року», «Літератор року», «Художник року», «Актор року», «Співак року», «Спортсмен року», «Підприємець року», «Фермер року», «Політик року», «Меценат року», «Герой року», «Науковець року», «Громадський діяч року», «Роботодавець року», «Ресторатор року», «Духовний наставник року» і «Дитина року».

Уся громадськість Тернопілля обиратиме шляхом голосування тих особистостей, жити і працювати поруч з якими, зустрічатися з ними у просторі й часі – за честь для кожного. Бо їхні героїзм і жертовність не вимагають екстремальних обставин. Ці люди знаходять нагоду для подвигу щодня – на робочому місці, у громадській діяльності, в політиці, спорті, мистецтві тощо.

Подання кандидатур на присудження телепремії повинно містити фото та короткий опис професійних здобутків, контактний телефон номінанта і контактні дані особи, яка подає кандидатуру. Телевізійна премія присуджується один раз за життя особі незалежно від її статі, віку, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання. Також може присуджуватись посмертно за видатні заслуги перед українським народом. Переможцю в кожній номінації вручається телепремія, що представляє собою ексклюзивну кришталеву статуетку та відповідний сертифікат. У випадку втрати чи пошкодження статуетки дублікат не видається. Спонсором проєкту є будівельна компанія «Креатор-Буд», з якою у засновників не виникло жодних проблем у фінансовому плані.

– «Креатор-Буд» – це єдиний генеральний партнер нашої телепремії. З ним ми знайшли всі порозуміння в плані фінансових витрат на всі церемонії. Наразі потреби залучати додаткових спонсорів ми не бачимо, – зазначила Олена Науменко.

Журналістам «Номер один» було цікаво й дізнатися, що є родзинкою телепремії. Довго не думаючи, директорка телеканалів сказала: «Родзинкою проєкту стануть переможці – ті особи, яких оберуть люди».

– Тож роззирніться довкола і подумайте серцем та сумлінням: без кого із людей, котрих ви знаєте, у нашому світі стало би менше світла, тепла, душевності? Без кого наше Тернопілля не було б таким, яким є нині? Поміркуйте, знайомством із ким ви пишаєтеся, і номінуйте цю людину на здобуття телепремії «Гордість Тернопілля -2021!» – зазначили засновники на офіційному сайті «Гордість Тернопілля».

Ми повинні знати імена тих, чиїм кредо стали слова Андрея Шептицького: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!»


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,Новини
2 Грудня
1 Грудня
Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?
 • так, але якісною вакциною 44%, 438 votes
  438 votes 44%
  438 votes - 44% of all votes
 • не буду за жодних обставин 20%, 199 votes
  199 votes 20%
  199 votes - 20% of all votes
 • ще вагаюся 13%, 132 votes
  132 votes 13%
  132 votes - 13% of all votes
 • так, якщо це буде безкоштовно 10%, 103 votes
  103 votes 10%
  103 votes - 10% of all votes
 • так, навіть якщо це буде платно 6%, 60 votes
  60 votes 6%
  60 votes - 6% of all votes
 • так, але не раніше ніж за рік 6%, 59 votes
  59 votes 6%
  59 votes - 6% of all votes
Total Votes: 991
10 Лютого, 2021 - 1 Грудня, 2021
Voting is closed
Погода
Реклама
ЖК ЩАСТЯ
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше