Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

На Тернопільщині ТЦК намагався мобілізувати чоловіка, який понад 30 років тому служив в армії: як це закінчилось


Опубліковано: 12 Грудня 2024р. о 21:30

У Тернопільській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте ухилився від мобілізації. Про це йдеться у вироку Бучацького районного суду Тернопільської області.

За даними суду, чоловіка у червні 2024 року визнали придатним до мобілізації та дали повістку. Проте він не прийшов до ТЦК для відправлення у військову частину.

На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він пояснив, що “у 1991 році проходив військову службу, перебуває на обліку, має військове звання солдат. У червні 2024 року пройшов військово-лікарську комісію, за результатами якої визнаний придатним. 05 червня 2024 року він у приміщенні ТЦК отримав бойову повістку про прибуття до ТЦК для проходження військової служби в Збройних силах України, однак на вказану дату та час не прибув, оскільки боявся йти на війну, так як раніше він не брав участь в бойових діях, будь-якої фізичної підготовки не має”.

Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ і засудив до 3 років позбавлення волі.


Джерело: ТСН
Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше