Найсвіжіше:
• Копії документів, фальшивий банківський супровід і мінус понад 78 тис грн: тернополянин попав на гроші • Великдень на Тернопільщині: 18 п’яних водіїв та понад тисяча побутових конфліктів та дрібного хуліганства • На Борщівщині чоловік через ревнощі підпалив літню кухню • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Кременеччині затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування ТЦК у Ланівцях • Трагедія на Борщівщині: загинув водій, котрому стало погано за кермом • За довідку про інвалідність онкохворого судитимуть працівницю Тернопільського онкодиспансеру • Перший футболіст зіграв 100 матчів на всеукраїнському рівні за «Агрон» • Військовий з Кременеччини купив дружині інвалідність, щоби звільнитися з армії • Спочив у Бозі головний лікар медустанови на Тернопільщині • “На щиті” повертається додому сержант зі Зборівщини • Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу • З полону повернулося троє військових з Тернопільщини • «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі  • На Харківщині загинув 47-річний воїн з Тернополя • Три роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • У Васильківцях спаринг провели «Поділля» та великоберезовицький «Сокіл»
rss

На Тернопільщині стартувала операція “Зброя”


Опубліковано: 10 Травня 2023р. о 12:00

З 9 по 24 травня в області триватимуть профілактичні відпрацювання з метою стабілізації криміногенної ситуації, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки.

У ході відпрацювань поліцейські перевірятимуть громадян на яких зареєстрована нарізна зброя та умови її зберігання, а також транспортні засоби з метою виявлення та вилучення незаконної вогнепальної зброї, боєприпасів і вибухівки . Окрім цього правоохоронці вживатимуть заходів на блок–постах області, з метою недопущення потрапляння в регіон зброї військового зразку.

Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки — це злочин, за який законом передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Водночас, згідно з ч.3 цієї ж статті ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка добровільно здала органам влади зброю, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше