Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

На Тернопільщині після ін’єкцій осліпли 22 пацієнти – трьом лікарям оголосили про підозру


Опубліковано: 12 Липня 2024р. о 8:30

Поліцейські Тернопільщини оголосили про підозру трьом лікарям у справі про втрату зору 22 пацієнтами після ін’єкцій. Про це повідомив під час брифінгу начальник ГУ Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

“Сьогодні ми можемо підводити певні підсумки у розслідуванні цієї резонансної події, яка викликала суспільне обурення. Трьом лікарям оголошено підозри. Слідство активно працює над тим, щоб найближчим часом оголосити підозри і керівному складу цього лікувального закладу”, – сказав Сергій Зюбаненко.

У лютому 2023 році 22 людям зробили ін’єкції у очі в лікарні Чорткова, що на Тернопільщині. Після проведеної процедури люди втратили зір. Поліція понад рік розслідувала цю справу і з’ясовувала обставини злочину.

– Проблематика в тому, що було багато потерпілих, призначено багато експертиз, експерти писали клопотання і ми проводили додаткові судово-медичні експертизи. Потерпілі — переважно старшого віку, їх було складно доставляти до медзакладів. Багато з них зневірювалися, що це допоможе у розслідуванні, – розповів начальник слідчого управління ГУНП в Тернопільській області Андрій Ткачик.

Проведені експертизи підтвердили, що цей препарат був підроблений.

Читайте також: У лікарні померла жінка, яка отримала поранення під час обстрілів Херсона
«Два тижні тому оголосили першу підозру одному з лікарів, який вводив цей препарат. Звернулися до суду з клопотанням про запобіжний захід. Суд визначив практично мільйон гривень застави лікарю. Також оголосили підозру ще двом лікарям, це жінки. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Ми допрацьовуємо слідчим шляхом, щоб оголосити підозру головному лікарю цієї лікарні, який приніс цей препарат в дану установу”, — зазначив Ткачик.

Поліцейські повідомили, що є 20 потерпілих, 2 – померли.

= Хочу наголосити, смерть не є в причинному зв’язку, це вікове. У частини людей були видалені очні яблука. До жодного з людей зір не повернувся, – підсумував Ткачик.


Джерело: Укрінформ
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше