Найсвіжіше:
• На Хмельниччині розбився бомбардувальник Су-24, загинули обидва льотчики • Півтора року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі відомий освітянин Бережанщини • Колишній капітан тернопільської «Ниви» продовжив контракт з клубом Прем’єр-ліги • Масштабна пожежа у Тернополі: до гасіння залучили робота-пожежника (відео) • Помер випускник кременецького ліцею • За невиконання судового рішення жителю Борщова загрожує до трьох років тюрми • Перестало битися серце воїна та волонтера з Бережанщини • Понад 2 мільйони штрафу: суд ухвалив рішення щодо «Тернопільводоканалу» • У Тернополі сталася масштабна пожежа на текстильному цеху, є постраждалий • У Чорткові готуються до масштабної реставрації аварійної синагоги: шукають гроші • Біля Тернополя вщент згорів французький легковик • На Збаражчині перекинулося авто: за кермом був п’яний водій з Козівщини • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Гаряче харчування для всіх школярів: як Тернопільщина готується до нововведень • У жахливій аварії загинув гендиректор меблевої фабрики з Гусятина • «Вікінги» з Тернополя провели ще три матчі у Суперлізі • На Запоріжжі загинув стрілець-санітар з Кременеччини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Синхронні розгроми від представників Борщівщини у першій лізі Тернопільщини • Пішов до лісу і не повернувся: на Монастирищині розшукали 76-річного пенсіонера • Замах на вбивство у Тернополі: чоловік молотком жорстоко побив сусіда • Безпечні покупки в Інтернеті: що варто знати, аби не втратити гроші • Лідерське протистояння у Борщеві завершилося перемогою господарів • З чого складається проект сонячної станції для дому та бізнесу, аналітика, фінмодель і монтаж – Solar Garden
rss

На Тернопіллі екс-директор хлібокомбінату постане перед судом за розтрату 8,3 млн грн


Опубліковано: 17 Липня 2024р. о 22:00

На Тернопільщині завершено слідство у справі стосовно колишнього директора ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України, начальника дільниці ДП «ЧКХ» та голови фермерського господарства, які причетні до розтрати коштів державного підприємства.

Досудове розслідування завершили САП та НАБУ 16 липня. Наразі підозрюваним та їхнім адвокатам відкрито матеріали справи для ознайомлення.

«У жовтні 2018 року директор хлібокомбінату за пособництва ще двох осіб організував розтрату майна державного підприємства шляхом підроблення накладних про постачання 2400 тонн зерна кукурудзи. Як наслідок, державний хлібокомбінат перерахував 8,3 млн грн за продукцію, яка так і не була поставлена», – йдеться у матеріалах справи.

Дії осіб кваліфіковано:

ексдиректора ДП «ЧКХ» за ч. ч. 2, 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України;
начальника дільниці ДП «ЧКХ» за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України;
голови фермерського господарства за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.
Долю фігурантів скандальної історії з кримінальним «присмаком» визначатиме суд.


Джерело: Тернополяни
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
16 Червня
15 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше