Найсвіжіше:
• 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї
rss

На Теребовлянщині зіткнулись три автомобілі


Опубліковано: 11 Травня 2017р. о 13:33

Двоє людей звернулися до лікарні за меддопомогою. У жінки забій грудної клітки, а у чоловіка закрита черепно-мозкова травма. Ушкодження обоє отримали в результаті дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася 10 травня близько 7:40.

При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, що водій автомобіля “ВАЗ 2107”, рухаючись у напрямку Тернополя, не впорався з керуванням. На автодорозі Доманово-Ковель-Чернівці, в межах села Деренівка, він в’їхав у задню частину автомобіля Ford Scorpio, а після цього ще й в Peugeot Partner. Обидва транспортних засоби рухалися попереду “Жигулів” і в попутному напрямку.

В результаті удару за допомогою до лікарів звернулися пасажир “ВАЗ 2107” та водій автомобіля Ford. Після огляду їх відпустили за місцем проживання.

У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство відповідно до статті 286 частина 1 ККУ – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.


Джерело: Тижневик "Номер один"

Перегляньте також:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше