Найсвіжіше:
• Футбольна Тернопільщина: команда з Гусятинщини впевнено обіграла представника Бучаччини • До храму УПЦ МП на Хмельниччині прийшла виконавча служба • Підволочиський суд виніс вирок чоловіку, який відмовився від посади діловода в тилу • Зарядні та пуско-зарядні пристрої: енергія, на яку можна покластися • Мобілізований у жовтні 2024-го: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • У Почаївській громаді в аграрія відібрали землю • На Буковині поліція збила хлопців на мотоциклі • Сенсація у В. Гаях: чемпіон поступився збаразькому «Галичу» • ДТП на Борщівщині: тілесні ушкодження та переломи • Ветеранські футбольні команди Тернопільщини запрошують на нараду • Футбольна Тернопільщина: ФК «Збараж» впевнено переміг муніципалів з Теребовлі • Через Тернопільщину летіли 11 дронів: на Кременеччині вдалося збити одного • У Тернополі чоловік незаконно вирубував дерева • Перестало битися серце 46-річного воїна з Тернопільщини • На Харківщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • Майже рік вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині 72-річний чоловік отримав свій перший паспорт України • У Тернополі два дні гасили масштабну пожежу на сміттєзвалищі • Топ-10 ідей для подорожей по Україні в 2025 році • Теребовля змінить дату святкування Дня міста • Дзвін пам’яті в Тернополі облаштували за завищеними цінами • Війна забрала життя відомого українського телеведучого • Кременець взяв приклад з Тернополя з безкоштовним проїздом • Тернополян пограбував магазин відомої торгової мережі • Тернопіль 15 травня прощатиметься з загиблим на Донеччині Героєм
rss

На Монастирищині “Лада” не розминулася з бетонною трубою


Опубліковано: 13 Лютого 2021р. о 22:00

Через неуважність п’яного водія ледь не загинув пасажир

Дорожня пригода сталася 26 вересня минулого року. Житель с. Гончарівка Монастириського ройону рано-вранці разом зі знайомим поїхав у справах. Мало того, що кермувальник під час руху був неуважним, він (як це зазначається у вироку суду) ще й перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Не дивно, що не встигли вони проїхати і пів сотні кілометрів, як водій відволікся і ВАЗ- 21099 (у просторіччі більш відомий як “Лада”) винесло на узбіччя, авто стало некерованим і зупинити його змогла лише бетонна труба.

Внаслідок ДТП потерпів пасажир, який отримав численні травми та переломи, які, за висновками судово-медичної експертизи, належать до тілесних ушкоджень середньої тяжкості (тобто водій порушив правила безпеки дорожнього руху, що й спричинило такі ушкодження – ч.1 ст. 286 КК України).

Щоправда, винуватець аварії ще в ході досудового слідства повністю і беззастережно визнав свою провину та уклав із потерпілим угоду про примирення.

Монастириський районний суд дану угоду затвердив і призначив покарання у вгляді 51 тис. грн. штрафу (3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та ще два роки не має права керувати транспортними засобами. До того ж водієві доведеться компенсувати державі понад 7 тис. 350 грн. судових витрат за проведені транспортно-технічні експертизи.

Та не варта забувати: хоча винуватець аварії повністю визнав свою провину, він має право оскаржити цей вирок у суді апеляційної інстанції. 

Олекса Чиж


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
15 Травня
14 Травня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше