Найсвіжіше:
• На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • Ідеальна конференц зала у Хмельницькому: де шукати • Над Тернопільщиною збили три Шахеди • Фіолетовий щит: у Кременці висадили «кліматичну зброю» • У Почаєві дитина отримала численні тілесні ушкодження • На Зборівщині виявили тіло 55-річного чоловіка • У Тернополі розшукують водія-втікача після ДТП з пенсіонеркою • У Тернополі тимчасово перекриють рух транспорту на Східному масиві • Чортків виграв грант на 100 тисяч доларів • На Харківщині загинув 50-річний воїн з Борщівщини • Тіло загиблого захисника Івана Поповича завтра прибуде на Гусятинщину • Пастух та Надал звернулися до тернополян через загрозу безпілотників • У клінічному центрі Харкова помер командир гармати з Кременеччини • У Вишнівецькій громаді 45-чоловік здійснював незаконний вилов риби • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • «Крики в машині, шок, кров. Психологічно це важче за будь-який обстріл, але зупинятися не можна», – штурман бойової машини Ігор Гайдан з Тернополя • Жителя Тернопільщини судитимуть за “ностальгію” по СРСР • На Кременеччині водій намагався підкупити поліцію: як його покарали • Довічне за гратами: у Тернополі винесли вирок вбивці, який розправився з подружжям та намагався вбити свідка • Юнаки з Острова – переможці Шкільної футбольної ліги Тернопільського району! • Коли консультація невропатолога є обов’язковою • До останнього вірили та надіялися: підтверджено загибель на Донеччині воїна з Лановеччини • На Донеччині від важкого поранення помер воїн з Тернополя • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • «Укрпошта» за 33 млн грн продала комплекс неподалік центру Тернополя 
rss

На Борщівщині чоловік нарубав дерев на кримінальну справу


Опубліковано: 10 Травня 2022р. о 15:53

Мешканець міста Борщів на Тернопільщині незаконно вирубав у міському парку 20 дерев. За підрахунками Держекоінспеції, чоловік спричинив збитків на 268 тис. грн. Матеріали щодо цього порушення направили до поліції.

 

Про інцидент повідомила прес-служба Держекоінспекції Тернопільщини у вівторок, 10 травня. Зазначається, що спеціалісти обстежили лісове урочище «Замкове», розташоване на землях комунальної власності у парку культури і відпочинку міста Борщів.

Виявилось, що місцевий мешканець незаконно зрубав у парку 21 дерево. Відповідних дозволів він на це не мав. За підрахунками екоінспекції, чоловік спричинив збитків на 268 тис. грн.

«У зв’язку з тим, що в даному порушенні вбачаються ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ч.4 ст.246 ККУ (незаконна порубка лісу), матеріали направлено до відділення поліції у місті Борщів для вжиття заходів», – йдеться у повідомленні. Додамо, що санкція статті передбачає від п’яти до семи років ув’язнення.

 


Джерело: Захід
Мітки: , , , , ,

Перегляньте також:





Новини
13 Травня
12 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше