Найсвіжіше:
• ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини
rss

Монетизація субсидій не вплине на зростання цін


Опубліковано: 10 Лютого 2019р. о 8:27

За прогнозами Національного банку, монетизація субсидій готівкою не повинна значно вплинути на інфляцію. Про це заявив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб.

– Якщо брати ту інформацію, яка наразі є, а саме про те, що це буде 6 млрд. гривень (виплат готівкою) на місяць і цей експеримент буде продовжуватись два місяці, то це не виглядає, як щось значне. В теорії ці 12 млрд. грн. не повинні йти на споживчий ринок, це гроші, які мають витрачатися на комунальні послуги, – заявив Дмитро Сологуб.

– Але навіть якщо частина цих коштів піде на споживчий ринок, то ефект не буде дуже значним. Це коливається в межах сотої відсотка інфляції, – сказав заступник голови НБУ.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше