Найсвіжіше:
• На Тернопільщині на одного новонародженого припадає майже троє померлих  • На Донеччині загинув 22-річний солдат з Борщівщини • На війні загинув випускник Тернопільського коледжу • Через Тернопіль запустять новий поїзд до Карпат • Профілактика напруги та втоми в сучасному ритмі життя • Нікотин без акцизу на блокпосту в Підволочиську виявили поліцейські • Слідчі повідомили про підозру за наркозлочини двом жителям Кременеччини • У пошуках нових відчуттів тернополянка перерахувала шахраю майже 600 тис грн • На Тернопільщині змінили графіки вимкнення електроенергії: світла стане ще менше • Тернопільський тренер відзначений високою державною нагородою • 14-річна тернополянка, яка постраждала під час ракетного удару по Тернополю, зробила перші кроки після поранення • Громада на Тернопільщині очолила рейтинг безбарʼєрності • Тернопільські енергетики повідомили графік вимкнення світла на 23 січня • Президент України відзначив державною нагородою викладачку з Теребовлянщини • “Укрзалізниця” оновила графіки руху через обстріли РФ • Теребовлянщина 23 січня зустрічатиме загиблого Героя • Війна забрала життя 40-річного воїна з Тернопільщини • Мажорів, які у Кременці жорстоко побили майора ЗСУ, відправили під домашній арешт • У Тернополі продадуть земельну ділянку, на якій стояв будинок, зруйнований російською ракетою • У Гусятині лікарі витягнули зі стравоходу 40-річної пацієнтки ключ від дверей • На Луганщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі для багатьох вулиць змінили черги вимкнення світла • Спочив у Бозі багаторічний керівник тернопільської бібліотеки • На Сумщині загинув командир танка з Гусятинщини • Седація в медицині
rss

Міський голова Бережан вважає, що у місті “пороблено” через те, що “надто багато моляться”


Опубліковано: 3 Грудня 2025р. о 9:37

Міський голова Бережан вважає, що у місті «пороблено» через те, що «надто багато моляться»Очільник Бережанської громади Ростислав Бортник відреагував на критику, яку отримав після аварії на старій водопровідній трубі. Бережанцям порадили запасатись водою на декілька днів. 

Допис голова Бережанської міськради опублікував у Facebook.

То як біля моста що коло WOG, був витік газу, то «газ кантора» добрих два тижні чекала на дозвіл на аварійно-ремонтні роботи від Служби відновлення. То чомусь громадськість проблема газу не турбувала, громадськість тоді слухняно та вчасно сплачувала за транспортування газу. Але як в п’ятницю сталась аварія на комунальній старій чугунній водяній трубі закатаній під асфальтом 18-19 років, то Бортник винуватий у всіх людських гріхах. Додатково і в тому, що тоді у 18-19році чомусь забули зробити перехват/ливневий лоток щоб відводити воду з Грушевського в зарайський потік. У 18-19 році «кишка тонка» була щось «дзявкнути» на владу? В нашому місті дійсно пороблено, думаю через те, що надто багато моляться, — написав він.

Проблему із водою намагають вирішити.

Ростислав Бортник зазначив, що працівники відділу ЖКГ зразу по аварії подали запит на на Службу відновлення, щодо дозволу на виконання аварійно-ремонтних робіт на дорозі міжнародного значення М-30. А він безпосередньо давав вказівку працівникам Добробут, щоб не чекаючи дозволу, почати робити підкоп зі сторони тротуару. Цю ідею відкинули, через небезпеку обвалу.

Порахувавши ймовірні втрати від витоку води, прийняли рішення не відключати воду, щоб зменшити незручності в громаді із відключенням світла. Паралельно “Добробут” взяв в оренду трасошукач (пристрій, який локалізує прориви на водяних трубах). На останній сесії Бережанська міська рада виділила кошти близько 260.000грн. на закупівлю Трасошукача (щоб в майбутньому, не позичати його в Бурштині чи Тернополі. Втрати від води компенсуємо за рахунок встановлення сонячних батарей на центральній водо-насосній станції (роботи в процесі), — написав Ростислав Бортник.

Дозвіл на аварійно-ремонтні роботи отримали. Проте мешканцям Бережан порадили запасатись водою на декілька днів.

До теми: “Ростислав Бортник виплатить грошову винагороду за впійманого палія”


Джерело: 20 хвилин
Рубрика:




Новини
23 Січня
22 Січня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше