Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю
rss

Мешканець Скалатської громади втратив гроші, так і не отримавши омріяний телефон 


Опубліковано: 17 Вересня 2022р. о 12:45

Понад 15 000 гривень за мобільний телефон, який так і не отримав, перерахував незнайомцю житель Скалатської громади. Правоохоронці встановлюють обставини шахрайства та застерігають людей від подібних афер.

За словами потерпілого, на одному із сайтів він знайшов оголошення про продаж мобільного. Зв’язався із продавцем, який пообіцяв доправити товар поштою, проте висунув умову – повна оплата товару. Покупець погодився та перекинув на банківську картку афериста понад 15 000 гривень. Після транзакції чоловік не зміг додзвонитися до продавця – абонент був поза зоною досяжності.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.

Поліцейські радять жителям області: не перераховуйте гроші як завдаток чи передоплату за товар навіть у мінімальних розмірах.

Ретельно вивчайте усю інформацію про продавця або інтернет-магазин. Зазначені в оголошеннях номери телефонів перевіряйте через пошукові системи Інтернету. Не виключено, що хтось уже став жертвою шахрая і попереджає про це інших. Якщо є можливість, зустрічайтеся з продавцем особисто і розраховуйтеся за товар лише після його отримання.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше