• На Тернопільщині посеред поля померла жінка, яку шукали всім селом • Тернополянин став жертвою афери – здійснив передоплату за пальне • Колишня віцепрем’єрка спростувала чутки про призначення на посаду голови Тернопільської ОВА • Двічі колишній головний тренер тернопільської «Ниви» покинув ще одну команду • На Тернопільщині сталася пожежа на свинокомплексі (+фото) • Україна закриє небо: стало відомо, скільки Patriot нададуть партнери • Загиблий військовослужбовець з Тернопільщини посмертно нагороджений орденом “За мужність” • Герд Мюллер з Тернопільщини: сьогодні минає 12 років від дня смерті Романа Шподарунка • Інспектор Тернопільської митниці отримав 100 тисяч хабаря: деталі • Важка хвороба забрала життя 51-річного священника з Тернопільщини • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині в найближчі три дні • На Тернопільщині ремонтують міст однієї з найбільш завантажених доріг • У Лізі Тернопільщини з футболу визначилися два півфіналісти (+фото) • Які переваги ін’єкційної косметології • Громада на Тернопільщині провела в останню дорогу воїна, котрий загинув на Донеччині • Чому літо потрібно зустрічати з парфумами Versace • Небесне військо поповнив ще один Герой з Тернопільщини: свій останній бій воїн прийняв на Донеччині • У студента з Тернопільщини вилучили 8 згортків канабісу (+фото) • На Тернопільщині сили ППО вночі збили ударні БпЛА • 31-річна мешканка Кременецького району накриміналила у Збаражі • П’ятеро людей отримали травми в результаті ДТП на Тернопільщині • Житель Підволочиська реалізовував рецепти та нарковмісні препарати • Чужі будинок і позашляховик та мільйони в готівці: чим збагатився торік «слуга народу» Володимир Гевко • На щиті повертається до батьківської хати герой з Тернопільщини: тримав небо над нами від 2014 року • На щиті: громада на Тернопільщині зустріла полеглого Героя

«Кристал» – тіньовий лідер обласного футбольного чемпіонату

Опубліковано: 1 Липня 2017р. о 14:30

На минулому тижні відбулися пропущені матчі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу. В обох брав участь чортківський «Кристал». Перемігши двічі, чортківчани перемістилися на другу позицію турнірної таблиці, а за втраченими очками «Кристал» являється лідером обласного чемпіонату.

мяч2Спершу чортківчани у принциповому південному обласному дербі перемогли заліщицький «Прогрес» – 4:1. Чортківська команда забила по два голи в кожному з таймів. У першій 45-хвилинці Андрій Різник пройшов по флангу та прострілив на Володимира Гайкового. Той віддав передачу на дальню стійку і Микола Когут поцілив у ближній кут (1:0). Подвоїли рахунок чортківчани з пенальті, яке арбітр призначив за гру рукою після удару по воротах Андрієм Різником. З «точки» капітан «Кристалу» Юрій Заставецький розвів м’яча та воротаря Івана Мельника по різних кутах (2:0). На початку другого тайму після флангового прострілу кіпер «Прогресу» Мельник до м’яча не дотягнувся і Володимир Гайковий метрів з 5-ти ударом під поперечину забив третій гол у матчі (3:0). Потім у гостей сталося вилучення (на 54-й хвилині друге попередження отримав Роман Семенюк), після цього стало зрозуміло, що господарі перемогу не відпустять. У час, що залишився, суперники обмінялися голами. Гості відзначили після не досить упевнених дій голкіпера Івана Магіса, який пропустив після удару Владислава Токарчука у ближній кут воріт (3:1). А останній гол у матчі забив Андрій Засєдко, котрий спершу, вийшовши віч-на-віч з кіпером, пробив у воротаря. Однак Засєдко не виключився з гри і з гострого кута таки доправив м’яча у порожні ворота (4:1).

«Кристал» (Чортків) – «Прогрес» (Заліщики) – 4:1 (М. Когут, 21, Ю. Заставецький, 28, з пен., В. Гайковий, 47, А. Засєдко, 86 – В. Токарчук, 76).

Ще в одному поєдинку чортківський «Кристал» на власному полі легко переграв ФК «Кремінь-Академія» – 7:1. Долю матчу було вирішено вже в першому таймі, у якому господарі забили супернику чотири голи без відповіді. Трішки збавили оберти чортківчани після перерви, але загалом у їхній перемозі сумнівів не виникало.  «Кристал» (Чортків) – ФК «Кременець-Академія» – 7:1 (А. Різник, 3, І. Тарабалка, 4, М. Войцещук, 35, М. Когут, 40, І. Когут, 56, В. Михальчук, 79, В. Гайковий, 86 – В. Турчин, 59).