Найсвіжіше:
• Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя
rss

Комунальні служби Чортківської громади готові до початку зими


Опубліковано: 30 Листопада 2021р. о 10:30

Працівники КП «Благоустрій» вже встановили 77 контейнерів із протиожеледною сумішшю. Зосереджені ящики на головних вулицях Чорткова: Ст. Бандери, Незалежності, Пігути, Коновальця, Залізнична, Й. Сліпого, Шевченка.

Загалом для посипання доріг, тротуарів, пішохідних переходів закупили 500 тонн піску та 60 тонн солі. Варто зазначити, що 24 тонни суміші використали для наповнення ящиків, ще 30 завезли у Скородинці та Горішню Вигнанку. В скорім часі протиожеледну суміш доставлять в інші села громади.

Окрім того, для прибирання Чортківської громади в арсеналі комунальних служб є дві посипальні машини, трактори МТЗ-82, ХТЗ-2511, DEUTZ, невеликий трактор Lovol-504, та трактор МТЗ-Беларус-82.1, придбаний цьогоріч. Вся техніка повністю справна та готова до розчистки вулиць від снігу.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше