Найсвіжіше:
• Шлейки для собак: як обрати зручний та безпечний аксесуар • Війна забрала життя випускника Бережанського коледжу • На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення • Ексфоліація шкіри: як правильно відлущувати, щоб обличчя сяяло • У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів • Ищете однокомнатную квартиру в Киеве? • На Херсонщині загинув 35-річний патрульний з Тернопільщини • Як українські волонтери створюють цифрові інструменти, що допомагають під час повітряних атак • На Тернопільщині забудовник забув сплатити 3,6 млн грн пайового внеску • Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень
rss

Компанія «Контінентал» започаткувала соціальну акцію «Марафон лип»


Опубліковано: 18 Грудня 2019р. о 11:45

У рамках сприяння розвитку пасічництва в Україні компанія «Контінентал Фармерз Груп» зробила ще один крок назустріч бджолярам. Окрім регулярної та відчутної підтримки бджолярських кооперативів та запуску інтерактивної карти медоносних культур, компанія цьогоріч ініціювала ще одну важливу соціальну акцію в цьому напрямку – «Марафон лип». Суть ініціативи полягає у масштабному висадженні саджанців медоносних дерев на території громад, де «Контінентал» обробляє землі та які хочуть розвивати у себе пасічництво.

Так упродовж жовтня і листопада в рамках «Марафону лип» висадили понад півтори тисячі  саджанців дерев: 1400 саджанців липи, 170 – гледичії, 30 – фундука на території 10-ти районів у 5-ти областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій. До участі в акції долучилися не тільки співробітники «Контінентал Фармерз Груп» та бджолярі, а й представники лісгоспу, місцеві мешканці та навіть школярі – всього понад півтори сотні людей, які спільними зусиллями реалізували ініціативу. Закупівлю саджанців лип профінансував «Контінентал», загальний бюджет проєкту склав 76,5 тис. грн.

Новонасаджені липові алеї не тільки прикрасять та озеленять території. Відчутне зростання кількості насаджень медоносних дерев, зокрема липи, уже за короткий період часу дозволить місцевим пасічникам збільшити свої медозбори, адже медоносні дерева становлять значну частину кормової бази бджільництва. У планах компанії – продовжувати підтримувати пасічний рух, у тому числі шляхом проведення подібних акцій, які б мали стати традиційними. Зокрема, продовжити «Марафон лип» планують уже навесні.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:





Новини
25 Червня
24 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше