Найсвіжіше:
• На Сумщині загинув 32-річний воїн з Тернопільщини • Повернувся на щиті: на Тернопільщині прощалися з 41-річним воїном • У Монастириськах обвалилася недобудована 5-поверхова будівля • У тернополянки виманили гроші, звинувативши у «державній зраді» • Понад 9 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Польща вводить суворі обмеження для українських водіїв • Бучачанин забив перші два м’ячі в професійному футболі • Футбольний чемпіон Тернопільщини декласував представника Львівщини • Громада на Тернопільщині зустріла ще одного свого загиблого Героя • Міський стадіон таки названо на честь екс-футболіста тернопільської “Ниви” • Тернопіль та Збараж 18 травня прощатиметься з загиблим Героєм • Тернополянка виграла чемпіонат України з футболу • Влада Теребовлі просить гідно зустріти домовину з тілом загиблого Героя • Майже два роки вважався безвісти зниклим: підтверджено загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі дяк парафії УГКЦ на Козівщині • Перестало битися серце керівника Зборівського центру зайнятості  • Жорстока війна забрала життя 40-річного воїна з Тернопільщини • Ветеран з Тернополя Богдан Брич показав, як Біблія зупинила ворожу кулю • У госпіталі помер солдат з Тернопільщини • Між Тернопільщиною і Хмельниччиною за 12 мільйонів відновлять старий кордон • На Донеччині загинув воїн з Тернополя • У першого проректора тернопільського університету помер батько • Два роки вважався безвісти зниклим: на Харківщині загинув воїн з Тернопільщини • На Сумщині загинув військовий з Тернополя • Як вибрати годівницю для бджіл: поради для початківців та досвідчених пасічників
rss

Команда “VIP Тернопіль” презентувала новорічний гумористичний кліп (відео+фото)


Опубліковано: 11 Грудня 2024р. о 10:03

Команда “VIP Тернопіль” та гурт “ВІА Кіп’яток” насмішили фанів гумористичним кліпом до нової пісні “Майонез”.

Так, повернувшись із гастрольного туру у США, де акторам вдалося зібрати кілька мільйонів гривень на потреби ЗСУ, вони продовжують дарувати радість українцям і працювати задля перемоги. Цього разу зірки серіалу “Одного разу під Полтавою” зняли кліп під свій хіт, присвячений циклу зимових свят.

До слова, режисером гумористичного відео виступив ветеран війни Іоанн Зєнков, який майстерно передав іронічну історію. У центрі сюжету змальовано пару, що намагається дотримуватися дієти, але не може встояти перед святковими стравами. Олів’є, холодець, сало й майонез – головні герої цієї веселої і водночас дуже правдивої історії.

“Ми завжди підтримуємо нашу армію через творчість, адже кожен концерт чи проєкт для нас – це внесок у нашу спільну перемогу. Усі наші заходи є благодійними, і це головна мотивація для нашої творчості”, – розповідають учасники “VIP Тернопіль”.

Нова пісня та кліп демонструють фірмовий стиль гурту – влучний гумор, впізнавані життєві ситуації та незмінну любов до України.


Джерело: ТСН
Рубрика:




Новини
17 Травня
16 Травня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше