Найсвіжіше:
• Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя
rss

Клієнти ПриватБанку оформлятимуть розстрочку через Facebook


Опубліковано: 26 Січня 2017р. о 14:00

Untitled-2

Клієнти ПриватБанку оформлятимуть розстрочку через Facebook. Для цього банк запускає новий бот-сервіс @payparts. За його допомогою користувачі популярної соцмережі можуть оформити бажану суму в кредит, а також знайти товари, на які діє програма безпроцентної розстрочки «Оплата частинами».

«Розстрочку на оплату будь-яких покупок тепер можна оформити за хвилину без паперів і необхідності відвідувати відділення банку», – говорить керівник бізнесу з роботи з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов.

Новий сервіс банку доступний всім власникам платіжних карток ПриватБанку. Для використання бота достатньо перейти за посиланням https://www.messenger.com/t/payparts або набрати у пошуку @payparts. Також бот дозволить клієнтам банку дізнатися про доступний ліміт використання сервісів розстрочки «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка», отримувати новини про вигідні пропозиції торговельних мереж.

ПриватБанк – перший український банк, який запустив сервіс оформлення кредиту та отримання інформації за кредитними договорами в чаті месенджера Facebook. Щоб отримати бажану суму в кредит, досить зазначити в боті свій фінансовий номер телефону, підтвердити через SMS-пароль, далі зазначити суму та останні 4 цифри номера картки, на яку будуть зараховуватися гроші.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше