Найсвіжіше:
• На Тернопільщині ще одна громада відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки • В громаді на Тернопільщині оголошено дводенну жалобу за загиблим на війні воїном • На Тернопільщині в аварію потрапив мікроавтобус: водій та троє пасажирів звернулися по допомогу до лікарні • Смертельна аварія на Тернопільщині: водій іномарки збив пішохода біля зупинки громадського транспорту • Ще одна громада на Тернопільщині відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки • На Тернопільщині помер головний лемко України • На Тернопільщині чоловік вдарився головою у металеву конструкцію і… замерз • У госпіталі після важкого поранення зупинилося серце мужнього воїна з Тернопільщини • У перший день зими відбудеться жеребкування чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • На Тернопільщині під час сварки брат вбив рідного брата (відео+фото) • Через незаконну порубку дерев лісник з Тернопільщини сплатить майже 180 тис грн • Шахраї викрали майже 75 000 гривень у жительки Чортківського району • У Тернопільській лікарні встановили новітній дороговартісний томограф • Тернопільщина увійшла в число пілотних областей, у яких стартує проєкт прозорих іспитів на права водія • Мешканка селища Мельниця-Подільська викрала банку з пожертвами на ЗСУ • До 1 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов’язаних до військомату • Ще одна громада на Тернопільщині відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки • Двоє воїнів з Тернопільщини нагороджені “Золотим Хрестом” від Залужного • Невимовний біль та непоправна втрата: на війні загинув старшина з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя військовослужбовця з Тернопільщини • Держава забезпечуватиме українським військовослужбовцям безоплатний забір та збереження репродуктивних клітин • 36-річний тернополянин, обкрадаючи перехожих, видавав себе за співробітника СБУ • Антикорупційний суд відправив під домашній арешт депутата Тернопільської райради • Колишній гравець тернопільської «Ниви» офіційно став головним тренером професійного клубу • На Тернопільщині оголосили штормове попередження
rss

«Кіно заради Перемоги!»: вояки тернопільських військових частин мали змогу переглянути нову воєнну екшн-драму


Опубліковано: 5 Травня 2023р. о 11:00


У межах квітневого Національного туру «Кіно заради Перемоги!» відбулося 52 кінопокази, 19 із яких – в останній тиждень місяця. Про це інформує пресслужба Державного агентства з питань кіно.

– У межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» з 22 по 30 квітня відбулися 19 кінопоказів у 11 областях України. Загалом за квітень відбулися 52 кінопокази», – йдеться у повідомленні.

Водночас у Держкіно зауважують, що із 27 по 30 квітня відбулося ще 17 кінопоказів нової воєнної екшн-драми «Мирний-21» у військових частинах Командування сил логістики Збройних сил України у Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій, Кіровоградській, Черкаській, Житомирській, Київській, Одеській, Харківській та Івано-Франківській областях.

«За період реалізації Туру у співпраці з Командуванням сил логістики Збройних сил України організовано 105 показів для військовослужбовців», – зазначають у відомстві.

Як повідомлялося, національний тур організовано Асоціацією «Дивись українське!» та Командуванням Сил Логістики. Проєкт реалізується з ініціативи Офіс Президента, Держкіно, за підтримки фондів та громадських організацій.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада
Ваше ставлення до ЛГБТ-спільноти?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше