Найсвіжіше:
• У Буковелі масово отруїлися діти з Тернополя: що відомо • Перестало битися серце працівника Укрпошти з Борщівщини • Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини
rss

Кіберзлочини: тернополянин потерпів від недоброчесного продавця


Опубліковано: 15 Червня 2023р. о 19:30

 

Чи не щодня тернополяни стають жертвами шахраїв, купуючи товари онлайн. Отримуючи кошти, недобросовісні продавці не відправляють обіцяний товар та більше не виходять на зв’язок із покупцем.

Жертвою такої афери став 34-річний чоловік. Тернополянин хотів купити дитячий батут через відому онлайн-платформу, однак відправивши кошти продавцю – залишився ні з чим. Батут так і не було відправлено, а гроші заробив шахрай.

Відомості про подію внесено в ЄРДР згідно статті 190 Кримінального кодексу України, проводяться слідчі дії.

Поліцейські наголошують краянам:  аби не потерпіти від такого виду шахрайства,  не здійснюйте передоплату за товар. Якщо це можливо, надавайте перевагу накладеному платежу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
27 Травня
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше