Найсвіжіше:
• Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині
rss

Кадрова революція у тернопільській «Ниві»


Опубліковано: 5 Квітня 2019р. о 11:30

6 квітня тернопільська «Нива» проведе перший офіційний матч 2019 року. Оновлена більш як наполовину команда на виїзді гратиме проти житомирського «Полісся».  

Понад два місяці футболісти «Ниви» готувалися до весняної частини чемпіонату  України серед команд другої ліги. За цей час провели чотири тренувальні збори та зіграли 13 контрольних поєдинків із командами різного рівня – від районних і до української Прем’єр-ліги.

Перший етап підготовки відбувся у Тернополі і тривав з 30 січня по 12 лютого. Другий збір “Нива” провела у Моршині з 18 лютого до 2 березня. Третій етап відбувався із 6 до 18 березня. А заключний період підготовки тривав з 20 до 28 березня.

Статистика контрольних матчів: перемог – 7, нічиїх – 0, поразок – 6, забито голів – 27, пропущено голів – 16.

Голи забивали: Литовченко-9, Бідний-3, Репета, Слоневський, Мороз – по 2, Хруставка, Дедух, Проців, Міщук, Шарабура, Гатала, Заїкін, Демчук, автогол — 1.

У складі «Ниви» сталися значні зміни. Так команду очолив новий головний тренер Василь Малик, який перебрався до Тернополя із ФК «Калуш» (Івано-Франківська область). У зимово-весняній перерві в тернопільському колективі з’явилося одразу 11(!) нових футболістів. Новачками команди стали: воротар – Владислав Сидоренко (ФК «Минай»), захисники – Вадим Хохлов («Нива» Вінниця), Руслан Бариляк (ФК «Львів»), Тарас Радюк (СКК «Демня»), Максим Демчук («Чорноморець» Одеса); півзахисники – Ігор Бровко («Колхеті» Грузія), Ярослав Кірієнко (ФК «Суми»), Максим Проців (ФК «Тернопіль-ДЮСШ»), Ярослав Кінаш (ФК «Самбір), Руслан Дедух (ФК «Калуш»); нападники – Дмитро Заїкін («Верес» Рівне).

Нагадаємо, після 17 зіграних матчів із 20-ма набраними очками «Нива» займає сьоме місце у турнірній таблиці групи «А» другої ліги (10 команд-учасниць).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше