Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Хірурга Тернопільської обласної лікарні вдруге за місяць зловили на хабарі


Опубліковано: 28 Серпня 2025р. о 22:15

Судинного хірурга з Тернопільської обласної клінічної лікарні підозрюють у вимаганні 11 тис. грн від військового за проведення операції, яка мала б бути безкоштовною. У прокуратурі Тернопільщини зазначили, що цей лікар вже має одну підозру. На початку серпня його викрили у вимаганні 5 тис. доларів від жінки за встановлення групи інвалідності.

Як повідомляє сайт «20 хвилин», йдеться про судинного хірурга Дмитра Будніка. Він працює у відділенні судинної хірургії Тернопільської обласної клінічної лікарні. Згідно з його декларацією за 2024 рік, медик також за сумісництвом працює у двох приватних закладах – це «Медична клініка “Авіда”» та підприємство «Ескулап-Плюс».

За даними прокуратури, у липні підозрюваний звернувся до пацієнта з вимогою сплатити 11 тис. грн за операцію. Пацієнт-військовослужбовець не знав, що між лікарнею і Національною службою здоров’я укладений договір про проведення таких операцій безкоштовно. Тому чоловік передав гроші, які вимагав лікар.

У прокуратурі також зазначили, що це вже не перший випадок вимагання і отримання хабаря цим медиком. На початку серпня його затримали правоохоронці. Судинний хірург, який також входив в експертну комісію, вимагав від пацієнтки 5 тис. доларів за встановлення їй групи інвалідності. Жінка упродовж двох років лікувалась у медичному закладі та мала підстави для оформлення групи інвалідності. Однак лікар запевнив, що документів не достатньо і він зможе вплинути на членів експертної команди, якщо вона заплатить йому гроші.

Тоді йому оголосили підозру за одержання неправомірної вигоди. Після викриття факту вимагання грошей від військовослужбовця лікарю оголосили нову підозру за ч. 3 ст. 354 КК України (прохання надати неправомірну вигоду працівникові установи за вчинення певних дій). Санкція статті передбачає до двох років позбавлення волі.

У прокуратурі ZAXID.NET повідомили, що підозрюваного вже відсторонили від роботи в лікарні.


Джерело: Захід нет
Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше