Найсвіжіше:
• У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини • Чемпіон світу поповнив склад тернопільської «Ниви» • На Тернопільщині апеляційний суд підтвердив 15-річний вирок за вбивство випускниці • Виконуючи бойове завдання, загинув випускник тернопільського ліцею • ВРП вирішила звільнити суддю Зборівського райсуду через систематичні порушення • Ліфт у Бучацькій лікарні будуватиме фірма, яка фігурує в кримінальному провадженні • Директор з Тернопільщини – у ТОП-50 найкращих освітян України! • П’яний водій з Білецької громади без прав кинув 5 тисяч гривень у службове авто патрульних • Як купити піжаму та білизну Victoria’s Secret і не натрапити на підробку • Агрохолдинг інвестує у зрошення на Тернопільщині: площі поливу зростуть удвічі до 2027 року • Нападник ФК «Борщів» перейшов до професійного клубу • Артишок для печінки: як він діє і чому його рекомендують гастроентерологи • На Зборівщині під час жнив загорівся комбайн: вогонь охопив 5 тисяч квадратних метрів • На Козівщині легковик зіткнувся з фурою: водій у лікарні • Жахлива аварія у Кременці: деблокували потерпілого з понівеченого авто • Пошкодив дві могили та втік з місця ДТП: суд покарав водія на Кременеччині • Сучасна сільськогосподарська техніка як інвестиція: чи окуповується вона в господарстві? • Вирубали дерев на понад 6 млн грн: на Гусятинщині викрили організовану групу • З “прапорами Новоросії” і іконами Миколи ІІ: віряни УПЦ МП попри заборону йдуть хресним ходом до Почаївської лаври • У Тернопільській ОВА заявили, що не отримували звернень щодо дозволу на хресну ходу до Почаєва • На Зборівщині створюють нову відпочинкову зону з піщаним пляжем • На Сумщині загинув 53-річний оператор БпЛА з Кременеччини • Кінцевий вимикач не спрацював: польові нотатки з діагностики автоматичних воріт
rss

Граючий головний тренер приносить перемогу своїй команді на футбольній зимовій першості Тернопільщини (+фото)


Опубліковано: 18 Березня 2023р. о 20:43

Сьогодні, 18 березня, у першому матчі чергового ігрового дня на Відкритій зимовій першості Тернопільщини з футболу зустрілися ФК «Нараїв», який за підсумками сезону-2022 здобув право участі у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області, та 15-16-річні вихованці тренера Романа Курдупеля з футбольної академії «Тернопіль».

У першому таймі нараївська команда створила кілька гольових моментів (здебільшого після помилок молодих футболістів з Тернополя), зокрема її гравці не зуміли реалізувати три чистих виходи віч-на-віч з голкіпером суперника Олександром Якимчуком. Так перша 45-хвилинка завершилася без забитих м’ячів.

Натомість у другому таймі гра вирівнялася, все частіше стали атакувати вихованці Романа Курдупеля, однак їм бракувало холоднокровності на підступах до воріт суперників. Натомість гравці ФК «Нараїв» зуміли втілити у забитий гол один з небагатьох своїх моментів. Граючий головний тренер нараївської команди Ярослав Адамів отримав м’яча на правому краю, наблизився до штрафного майданчика і метрів з 18-ти пробив – м’яч вдарився в стійку і опинився в сітці воріт (0:1). Цей гол приніс першу перемогу команді з Бережанщини на зимовій першості Тернопільщини.

***

ФА «Тернопіль-2» – ФК «Нараїв» – 0:1 (0:0)

18 березня. Боричівка. Сільський стадіон. +7 град. 50 гл.

Арбітр: Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Євген Андрушків (Підволочиськ), Артем Трач (Тернопіль).

ФА «Тернопіль-2»: Якимчук (Макар, 46), Мадзік, Олійник-к, Гнатюк, Пастушак, Галиняк (Качановський, 46), Литвиненко, Драпінський (Кузик, 53), Новожен (Нечай, 46), Мерва, Катрук (Красноштан, 46).

ФК «Нараїв»: Горліцький (Грищук, 46), Кузяк, Цінчик, Угура, Клочак, Кісіль, Юристий (Магеровський, 83), Грицюк, Онуфрейчук Адамів-к, Гнідий.

Гол: Ярослав Адамів (55).

Попереджений: Я. Адамів (72).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
5 Серпня
4 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше