Найсвіжіше:
• У Чорткові зняли дитяче кіно. Стрічки вже на екранах • На Тернопільщину приїде астроном, ім’ям якого назвали планету між Марсом та Юпітером • Об’єднаний Тернопільський район отримав нового голову асоціації футболу (+ФОТО) • Спалах COVID у Заліщиках: в госпіталі інвалідів війни захворіло два десятки людей • Що таке податкова адреса? • Які овочеві культури і квіти сіють на розсаду в кінці лютого • На Тернопільщині цього року вперше видобуватимуть газ – ексклюзивні подробиці • МОЗ оновив показники регіонів з коронавірусу: хто в якій зоні? • Дієтолог Наталія Суслова: «Тарілка вбиває частіше за меч» • Ветеран АТО на Борщівщині опинився у петлі • В одному з дворів Тернополя швидка допомога застрягла у снігу (ВІДЕО) • Тернопільський губернатор розповів, що буде з найбільшим довгобудом області • Рух на одній із вулиць у Тернополі перегородила фура (ФОТО) • У Тернополі збирають делегацію для мітингу в Києві • Заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подати упродовж 5 робочих днів • Стали відомі подробиці пожежі авто в центрі Тернополя • Мерія Тернополя у Верховному суді програла справу своїх і чужих дітей • Рецепт від господині: сир “Філадельфія” – простіше не буває! • Як виростити розсаду в яєчних лотках з кавовою гущею • Стала відомою справжня дата надання Чорткову статусу міста • Тернопільська мерія відмовилася змінити пам’ятник Пушкіна на Лесю Українку • У Чортківських дитячих садочках зробили кардинальні зміни • Скільки бюджет Тернополя отримав за парковки минулого року? • Завтра на Тернопільщині 127 населених пунктів будуть без світла • Головного лікаря Тернопільської районної лікарні потаємно звільнили
rss
Голова Шумської ОТГ Вадим Боярський: «У політиці багато критики, злої та маніпулятивної, але якщо ти працюєш чесно, боятися нічого»

Опубліковано: 25 Січня 2021р. о 12:03 Переглядів: 346Завжди ввічливий та уважний, спокійний, врівноважений та ерудований. Такими словами можна описати нового голову Шумської громади Вадима Боярського. Він як ніхто знає всі проблеми свого краю. Наважившись на серйозний крок іти на вибори, він уклав парі з собою, пообіцяв собі та всій громаді працювати на її благо. Вадим Андрійович із тих, хто дотримується обіцянок, серйозно ставиться навіть до найменшої  дрібниці та відповідає за кожне сказане слово. Про нього та його перші кроки на посаді голови Шумської ОТГ –  в ексклюзивному інтерв’ю для нашого видання.

«До рішення балотуватися на голову громади мене спонукали мої друзі, знайомі та самі шумчани»

– Пане Вадиме, розкажіть трішки про себе, де народилися, хто Ваші батьки?

– Народився я в Шумську в 1968 році в сім’ї службовців. Батько працював юристом, мама – бухгалтером, маю двох старших братів.

– Хто Ви за спеціальністю і як доля посадила Вас у чиновницьке крісло?

– Я закінчив Рівненський автотранспортний технікум, отримавши спеціальність техніка-механіка. Також закінчив Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю управління в соціальній сфері. Розпочинав свій трудовий шлях простим робітником – слюсарем, після того певний час працював в освітянській сфері інженером та вчителем інформатики. З 1998 року отримав пропозицію попрацювати в місцевому управлінні соціального захисту населення. Пройшов сходинки державної служби від головного спеціаліста до начальника управління соціального захисту Шумської РДА. У 2012 році був переведений на роботу першим заступником головного управління соціального захисту Тернопільської ОДА. Через два роки був призначений на посаду директора департаменту соціального захисту ТОДА, на якій працював до переходу на посаду голови Шумської громади у 2020 році.

На посаді директора департаменту соцзахисту Вадим Андрійович зарекомендував себе як відповідальний працівник. Він ніколи не ігнорував прохання про допомогу від громадян. Вчасно надавав усю необхідну інформацію, більше того, забігаючи наперед, розповідав, які зміни чекають у майбутньому та не залишався осторонь чужих проблем.

У сім’ї Вадима Боярського двоє прекрасних доньок. Його родина – це підтримка, турбота й любов

– Вас обрали головою Шумської ОТГ, чи сподівалися на цю перемогу і чому вирішили спробувати свої сили на цій виборчій посаді?

– Перемога була частково прогнозованою, бо до обрання на посаду голови громади я пройшов довгий шлях довіри моїх земляків-виборців, які обирали мене депутатом районної та обласної ради. До рішення балотуватися на голову громади мене спонукали мої друзі, знайомі та самі шумчани.

– Розкажіть, що вже за короткий час вдалося реалізувати та з якими проблемами довелось зіткнутися?

– З колегами та з депутатським корпусом міської ради вдалося вирішити запровадження онлайн-трансляції сесій Шумської міської ради. Під час неузгоджених позицій щодо призначення старост проводили опитування громадян для врахування їхньої думки. Майновий комплекс адмінбудівель та споруд прийнято у власність громади. Лісове підприємство «Волинь» із площею лісів близько 5000 га та дитячий оздоровчий заклад «Дивосвіт» теж перейшли у власність громади, як і Шумська центральна районна лікарня та районний центр первинної медико-санітарної допомоги. На черзі об’єднання двох «первинок» з метою створення єдиної потужної первинної ланки медицини для надання якісних медичних послуг на території Шумської та Дедеркальської громад. Реалізовано перший етап робіт з утеплення Шумського НВК-гімназії (за кошти субвенції з державного бюджету), закуплено та встановлено спортивні майданчики в селах Цеценівка та Людвищі. Завершуються роботи з благоустрою (кошти соцеконому за сприяння народного депутата Ігоря Василіва), комунальною установою Шумської міської ради «Шумська лікарня» відкрито частково оновлене педіатричне відділення, створено пункт безоплатної оренди технічних засобів реабілітації. Для міжконфесійного діалогу створено дорадчий орган громади – раду церков. Оновлено діяльність молодіжної ради громади, яка продукує дуже багато цікавих ідей, остання – це благодійний марафон “Живи позитивно” зі збору іграшок та книг для оновленої ігрової кімнати Шумської лікарні, яка дає чудові результати.

Будучи на посаді голови ОТГ, Вадим Боярський повністю віддається роботі. Каже, що немає легкої роботи. Кожна вимагає належного ставлення та ентузіазму. А ще дана посада хоче відповідних правильних стратегій та віддачі від людей. Вадим Андрійович переконаний, що лише чесними справами можна заслужити повагу громадян. До слова кожного потрібно прислухатися, думку кожного врахувати та зробити так, аби було комфортно всім.

«Не помиляється той, хто нічого не робить»

 – Шумщина – одна з небагатьох ОТГ, фінансування якої є не найбільшим, що можете сказати з приводу цього?

– Так, дійсно, бюджет громади фактично на сьогодні не є бюджетом розвитку. У нас є плани з цього приводу, зокрема, щодо надання в оренду земель сільськогосподарського призначення (які ще залишилися!) максимально через аукціони. До цього 15 таких ділянок у громаді було передано таким чином в оренду. Сприятимемо розвитку відповідального бізнесу, який чесно і справно сплачуватиме податки, залученню інвестицій тощо. Загалом у цьому напрямку потрібно системно працювати. Для того, щоб ефективно працювати, хочу управлінський рівень ОДА запровадити в Шумській громаді.

– Які плани на найближче майбутнє?

– Ставимо собі за мету, щоби наша громада була самодостатньою. Ціль – напрацювати такі незворотні механізми, щоби значно збільшити дохідну частину бюджету. Щоби бізнес міг спокійно та відкрито працювати.

– Вадиме Андрійовичу, дана посада є досить стресовою. Повідайте нам, як, на Вашу думку, потрібно реагувати на конкуренцію, критику та політичні суперечки?  

– Я завжди за конструктивну критику та стараюся максимально її врахувати. Але, на жаль, у політиці дуже багато критики злої та маніпулятивної. Думаю, що щирість, відкритість та законність у роботі дадуть відповіді на всі запитання. Разом з тим, не помиляється той, хто нічого не робить.

Про багатьох політиків, чиновників, високопосадовців можна знайти інформацію, котра характеризує їх не з найкращої сторони, але не про Вадима Боярського. Про нього не хочеться шукати того, чого немає. Напевне, за сумлінність та відвертість його люблять жителі Шумська. Більшість із них знають Вадима Андрійовича не як посадовця, а як доброго господаря, гарного чоловіка та відповідального батька. У сім’ Боярських двоє доньок. Містяни  кажуть, що їхню сім’ю можна назвати зразковою. Воно й не дивно, Вадима Боярського за багаторічну трудову та громадську діяльність  нагороджено почесною грамотою Кабінету Міністрів, відзнакою «За служіння Богу й Україні» (2016 р.) – за представленням ВГО «Українське реєстрове козацтво», орденом «За гуманність та милосердя» (2016 р.) – за представленням ГО «Чорнобильський щит», медаллю «За вірність національній ідеї» (2016 р.) – за представленням ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО». Віримо, що у Вадима Боярського все вийде і ми почуємо про Шумську ОТГ з найкращої сторони. На неї будуть рівнятися, адже коли є чесний господар, є віра у щасливе майбутнє всієї громади та кожного її мешканця зокрема.

Іванка Біла


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,Новини
27 Лютого
26 Лютого
25 Лютого
Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?
  • Add your answer
Погода
Відео
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше