Найсвіжіше:
• У Дністрі зловили 50-кілограмового сома • У Кременецькій громаді обмежили рух гучного мототранспорту • Зборівська громада запускає Інвестиційний портал! • Бізнес уродженця Тернопільщини повернувся до морського експорту: перша партія вже вирушила за кордон • Воїна з Гусятинщини посмертно нагороджено орденом За мужність • «Дністер» переміг «Епіцентр»: потенційні новачки та автори голів • Тернопільщина поруч: у сусідній області зафіксували землетрус • Скандал на Тернопільщині: очільницю відділення «Ощадбанку» викрили на привласненні 3 млн грн • На Борщівщині за 9 мільйонів відремонтують дорогу • Верховний суд поставив крапку в питанні незаконної будови у центрі Чорткова • Рейдерське захоплення під патріотичним прикриттям: озброєні люди в балаклавах атакували ягідне підприємство на Житомирщині • 143 млн грн порушень: на Тернопільщині викрили масштабну схему імпорту тракторів із Китаю • У Тернополі до кінця літа перекриють одну з міських вулиць • Юні футболісти з Бережан вибороли кубок Тернопільської області • Як у Києві змінився підхід до імплантації зубів за останні роки • Гол гусятинця не допоміг: збірна України зупинилася за крок до фіналу (відео) • Через обман лікарів отримував метадон у двох медзакладах: судитимуть тернополянина • На Тернопільщині п’яний водій виїхав на зустрічну та спричинив ДТП із двома постраждалими • Понад рік вважався зниклим безвісти: суд визнав загиблим підполковника з Тернопільщини • Мріяв одягнути священничу рясу, але війна забрала життя: історія Ярослава Стеця з Тернопільщини • Серце сержанта з Тернопільщини зупинилося: одна з версій – умисне вбивство • Псевдоінвестиції та фальшивий «юрист»: житель Тернопільщини втратив понад 30 тисяч доларів • У Чорткові аварійне дерево загрожує людям: чому його досі не можуть зрізати • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Тернопільщині закликають не залишатися на АЗС під час повітряної тривоги
rss

Футзальний кубок Тернопільщини: визначилися дати двох чвертьфіналів 


Опубліковано: 13 Лютого 2023р. о 12:52

15 та 16 лютого відбудуться два заключних чвертьфінальних поєдинки кубка Тернопільської футзальної ліги сезону-2022/23.

У середу, 15 лютого, о 21:00 в 1/4 фіналу кубка гратимуть «ЮА Стандарт» (Тернопіль) – «Віго-Острів» (Великоберезовицька громада). А на наступний день, у четвер, 16 лютого, о 18:30 зустрінуться «Айва-Тірас» (Іванків, Борщівщина) – «Поділля» (В. Березовиця).

Нагадаємо, у першому матчі 1/4 фіналу тернопільський «Гермес-7» переміг великоберезовицький «Сокіл» – 11:6, а в другому – ФК «Плотича» впевнено здолав ФК «Гримайлівська ТГ» – 11:1.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
10 Липня
9 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше