Найсвіжіше:
• Російсько-українська війна забрала життя 54-річного Анатолія Дем’яненка • Президент ФК «Хуст» підтвердив об’єднання з тернопільськими «Подолянами» • На Тернопільщині сьогодні вимикатимуть світло в другій половині дня • Рух в сторону Тернополя повністю перекритий: стала відома причина  • В одній з найбільших громад Тернопільщини критична ситуація з бюджетом  • На Харківщині загинув 26-річний Герой з Тернополя • На Тернопільщині оголошено штормове попередження на 22 червня: чого очікувати • В тернопільських теплоходів додалася ще одна зупинка • Смертельна ДТП на Тернопільщині: загинув батько, за кермом був син • Капітан тернопільської «Ниви» перейде у клуб Прем’єр-ліги • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Жахливе ДТП під Тернополем: Іванка знаходиться в реанімації, їй було зроблено одну операцію, попереду ще декілька • У Тернополі патрульні зупинили авто, водій та два пасажири якого мали наркотики • Найвідоміший волонтер з Тернопільщини оголосив новий мегазбір “Нічний кошмар” • Ядерна загроза для заходу України: що обирають ціллю • Кого з чоловіків мобілізують до 25 років – пояснення юриста • На Тернопільщині до мінімального рівня обміліла річка Збруч • Стала відома кількість утоплеників на Тернопільщині: цифра вражає • Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув тернополянин • Чи вручать повістку на вулиці тим, хто оновив дані в Резерв+: пояснення • У Чорткові з’явиться ще одна сонячна електростанція (+фото) • Помер багаторічний голова Товариства політв’язнів та репресованих на Тернопільщині • 50 мільйонів в бурʼяни: як місцева влада занедбала амбітний проєкт • Президент України нагородив медаллю солдата з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу залишає клуб Прем’єр-ліги
rss

Футзальний чемпіонат Тернопільщини серед наймолодших юнаків: 33 команди на восьми локаціях (+фото)


Опубліковано: 13 Березня 2023р. о 13:31


Стартували зональні змагання серед наймолодших учасників чемпіонату Тернопільської області з футзалу. Юнаки 2012-2013 років народження змагались у восьми локаціях.

Пропонуємо до Вашої уваги результати зональних змагань:

м. Шумськ

1)  ДЮСШ Шумськ – Кременець – 3:4

2) «Чемпіон» Ланівці – ПБТС Почаїв – 5:1

3) ФА Вишнівець – ДЮСШ Шумськ – 3:1

4) Кременець – ПБТС Почаїв – 6:1

5) ДЮСШ Шумськ – «Чемпіон» Ланівці  – 2:0

6) Кременець – ФА Вишнівець – 1:0

7) «Чемпіон» Ланівці – Кременець – 0:0

8) ПБТС Почаїв – ФА Вишнівець – 1:1

9) ФА Вишнівець – «Чемпіон» Ланівці  – 0:2

10) ПБТС Почаїв – ДЮСШ Шумськ – 0:3

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

5

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Кременець

 

0:0

4:3

1:0

6:1

4

3

1

0

11:4

10

2

«Чемпіон» Ланівці

0:0

 

0:2

2:0

5:1

4

2

1

1

7:3

7

3

ДЮСШ Шумськ

3:4

2:0

 

1:3

3:0

4

2

0

2

9:7

6

4

ФА «Вишнівець»

0:1

0:2

3:1

 

1:1

4

1

1

2

4:5

4

5

ПБТС Почаїв

1:6

1:5

0:3

1:1

 

4

0

1

3

3:15

1

смт Козова

  • ДЮСШ Козова – «Нива» Тернопіль – 5:2
  • «Чемпіон-3»Тернопіль – «Чемпіон» Зборів – 6:1
  • «Нива» Тернопіль – «Чемпіон» Зборів – 5:0
  • ДЮСШ Козова –«Чемпіон-3»Тернопіль – 2:5
  • «Чемпіон-3»Тернопіль – «Нива» Тернопіль – 3:2
  • «Чемпіон» Зборів – ДЮСШ Козова – 0:5

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Чемпіон-3» Тернопіль

 

5:2

3:2

6:1

3

3

0

0

14:5

9

2

ДЮСШ Козова

2:5

 

5:2

5:0

3

2

0

1

12:7

6

3

«Нива» Тернопіль

2:3

2:5

 

5:0

3

1

0

2

9:8

3

4

«Чемпіон» Зборів

1:6

0:5

0:5

 

3

0

0

3

1:16

0

м. Збараж

1) «Чемпіон-2» Тернопіль – «Дружба» Тернопіль – 7:0

2) ДЮСШ Збараж – ДЮСШ  ФА Тернопіль – 0:6

3) «Чемпіон-2» Тернопіль – ДЮСШ Збараж – 4:1

4) ДЮСШ ФА Тернопіль – «Дружба» Тернопіль – 6:0

5) ДЮСШ ФА Тернопіль – «Чемпіон-2» Тернопіль – 2:1

6) ДЮСШ Збараж – «Дружба» Тернопіль – 4:2       

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ ФА Тернопіль

 

2:1

6:0

6:0

3

3

0

0

14:1

9

2

«Чемпіон-2» Тернопіль

1:2

 

4:1

7:0

3

2

0

1

12:3

6

3

ДЮСШ Збараж

0:6

1:4

 

4:2

3

1

0

2

5:12

3

4

«Дружба» Тернопіль

0:6

0:7

2:4

 

3

0

0

3

2:17

0

   смт Підволочиськ

  • ДЮСШ ФА Тернопіль-3 – ДЮСШ Підволочиськ – 9:1
  • ФК Біскупа – ДЮСШ Скалат – 2:0
  • ДЮСШ Підволочиськ – ФК Біскупа – 1:3
  • «Чемпіон» Тернопіль – ДЮСШ ФА Тернопіль-3 – 0:7
  • ФК Біскупа – «Чемпіон» Тернопіль – 1:0
  •  
  • ДЮСШ Підволочиськ – ДЮСШ Скалат – 3:2
  • «Чемпіон» Тернопіль – ДЮСШ Скалат – 1:0
  • ДЮСШ ФА Тернопіль-3 –ФК Біскупа – 5:0
  • ДЮСШ Скалат – ДЮСШ ФА Тернопіль-3 – 0:9
  • ДЮСШ Підволочиськ – «Чемпіон» Тернопіль – 3:2

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

5

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ ФА Тернопіль-3

 

5:0

9:1

7:0

9:0

4

4

0

0

30:1

12

2

ФК Біскупа

0:5

 

3:1

1:0

2:0

4

3

0

1

6:6

9

3

ДЮСШ Підволочиськ

1:9

1:3

 

3:2

3:2

4

2

0

2

8:16

6

4

«Чемпіон» Тернопіль

0:7

0:1

2:3

 

1:0

4

1

0

3

3:11

3

5

ДЮСШ Скалат

0:9

0:2

2:3

0:1

 

4

0

0

4

2:15

0

 м. Теребовля

1) ОДЮСШ Коропець-Підгайці – Теребовлянська ТГ – 2:4

2) Великогаївська ТГ – ДЮСШ ФА Тернопіль-4 – 0:0

3) ДЮСШ ФА Тернопіль-4 – ОДЮСШ Коропець-Підгайці – 4:3

4) Теребовлянська ТГ – Великогаївська ТГ – 2:0

5) ДЮСШ ФА Тернопіль-4 – Теребовлянська ТГ – 3:0

6) Великогаївська ТГ – ОДЮСШ Коропець-Підгайці – 1:0

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ ФА Тернопіль-4

 

3:0

0:0

4:3

3

2

1

0

7:3

7

2

Теребовлянська ТГ

0:3

 

2:0

4:2

3

2

0

1

6:5

6

3

Великогаївська ТГ

0:0

0:2

 

1:0

3

1

1

1

1:2

4

4

ОДЮСШ Коропець-Підгайці

3:4

2:4

0:1

 

3

0

0

3

5:9

0

м. Бережани

1) «Чемпіон» Зборів – «Леви» Бережани – 3:1

2) ДЮСШ ФА Тернопіль-2 – ДЮСШ Бережани – 0:7

3) ДЮСШ Бережани – «Чемпіон» Зборів – 1:4

4) «Леви» Бережани  – ДЮСШ ФА Тернопіль-2       1:0

5) ДЮСШ ФА Тернопіль-2 – «Чемпіон» Зборів – 0:1

6) ДЮСШ Бережани – «Леви» Бережани – 2:1

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Чемпіон» Зборів

 

4:1

3:1

1:0

3

3

0

0

8:2

9

2

ДЮСШ Бережани

1:4

 

2:1

7:0

3

2

0

1

10:5

6

3

«Леви» Бережани

1:3

1:2

 

1:0

3

1

0

2

3:5

3

4

ДЮСШ ФА Тернопіль-2

0:1

0:7

0:1

 

3

0

0

3

0:9

0

м. Заліщики

1) «Зоря» Хоростків – «Еліта-14» Бучач – 1:2

2)ТОДЮСШ з л.в.с. Копичинці –ДЮСШ Заліщики – 1:5

3) «Зоря» Хоростків – ТОДЮСШ З л.в.с. Копичинці – 8:1

4) «Еліта-14» Бучач – ДЮСШ Заліщики – 1:1

5) ДЮСШ Заліщики – «Зоря» Хоростків – 2:1

6) «Еліта-14» Бучач – ТОДЮСШ З л.в.с.Копичинці – 4:1

Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

4

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Заліщики

 

1:1

2:1

5:1

3

2

1

0

8:3

7

2

«Еліта-14» Бучач

1:1

 

2:1

4:1

3

2

1

0

7:3

7

3

«Зоря» Хоростків

1:2

1:2

 

8:1

3

1

0

2

10:5

3

4

ТОДЮСШ З л.в.с. Копичинці

1:5

1:4

1:8

 

3

0

0

3

3:17

0

 

м. Борщів

1) ДЮСШ Борщів – ДЮСШ Гусятин – 1:0

2) ДФК Трибухівці – ДЮСШ Борщів –  0:4

3) ДЮСШ Гусятин – ДФК Трибухівці – 1:2

         

 Турнірна таблиця

Команда

1

2

3

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ДЮСШ Борщів

 

4:0

1:0

2

2

0

0

5:0

6

2

ДФК Трибухівці

0:4

 

2:1

2

1

0

1

2:5

3

3

ДЮСШ Гусятин

0:1

1:2

 

2

0

0

2

1:3

0

Команди, які зайняли 1 та 2 місця у своїх групах виходять у другий етап, який відбудеться у середу 15 березня. Місця проведення Другого етапу буде повідомлено додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
22 Червня
21 Червня
20 Червня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше