• Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу” • У Тернополі серед білого дня зникла 33-річна жінка • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Оновлення даних: хто з чоловіків мусить зʼявитися до ТЦК • «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • У ДТП на Тернопільщині травмувався водій і його 10-річна донька • Паспортний сервіс пояснив, як чоловіки за кордоном зможуть отримати паспорти • Навчання трейдингу з нуля: чи можливо це • Лісник з Бережанщини незаконно зрубав дерева на понад 170 тис грн • Суд відправив за ґрати військовослужбовця, який у Клебанівці, що на Тернопільщині погрожував людям автоматом • Пенсіонери на Тернопільщині можуть не платити за комуналку: назвали умови • На Тернопільщині сталися зміни у керівному органі місцевого самоврядування • Бучацький «Колос» заявився на сезон-2024: з наддосвідченим захисником, чемпіоном області та молодими талантами • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина  • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Від розумних візків до покоління Альфа: 5 головних тенденцій у роздрібній торгівлі 2024 року • Частина Тернопільської області сьогодні буде без світла • Запросила злодія додому: чоловік накриміналив на Бережанщині та втік у сусідню область

Футзальний чемпіон Тернопільщини провів історичний матч у першій лізі України

Опубліковано: 9 Квітня 2023р. о 12:27

8 квітня у Львові в палаці спорту «Галичина» провів перший історичний матч у першій лізі чемпіонату України з футзалу чемпіон Тернопільської футзальної ліги – команда «Айва-Тірас» з села Іванків (Скала-Подільська громада). Ще ніколи футзальний колектив з Тернопільщини не виступав на такому рівні.

На жаль, перший млинець виявився глевким – футзалісти «Айви-Тірас» зазнали великої поразки від досвідченого футзального бійця команди «Любарт» (Луцьк), при цьому представник Тернопільщини не зумів вразити ворота суперника жодного разу – 0:5. Два м’ячі колектив з Іванкова пропустив у першому таймі і три – у другому. Фактично перелом у матчі наступив вже в його дебюті, коли «Айва-Тірас» пропустила двічі продовж двох хвилин – на 2-й хв. відзначився лучанин Богдан Мізюк, а на 3-й – Дмитро Романюк. Ще два м’ячі Богдан Мізюк забив у другій половині другого тайму (32 і 35 хвилини), а останній гол, точніше автогол, на 37-й записано на капітана «Айви-Тірас» Владислава Тимощука.

«Айва-Тірас» виступала в такому складі: Гаращук – Барицький, Тимощук, Карбовський, Сосніцький, Успенський, Гришак, Наталюк, Зубик.

Наступний матч наш чемпіон проведе з львівською командою «Nice Guys». Поєдинок відбудеться сьогодні, 9 квітня, у Львові, у ПС «Галичина». Початок о 13.00.

Щоби вийти з групи підопічним граючого тренера Олега Зубика потрібна лише перемога. До слова, тернопільським любителям футзалу львівська команда добре знайома, адже з нею на першому попередньому етапі кубка України сезону-2022/23 зустрічалася інша команда з Тернопільщини – «Сокіл» з В. Березовиці. Те протистояння завершилося на користь львів’ян, які у себе на майданчику перемоги наших земляків з рахунком – 8:3, а у Тернополі була зафіксована нічия – 9:9, при чому великоберезовицькі фузалісти зуміли відігратися, програючи у другому таймі з рахунок 4:9.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,