Найсвіжіше:
• На Тернопільщині ще одна громада відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки • В громаді на Тернопільщині оголошено дводенну жалобу за загиблим на війні воїном • На Тернопільщині в аварію потрапив мікроавтобус: водій та троє пасажирів звернулися по допомогу до лікарні • Смертельна аварія на Тернопільщині: водій іномарки збив пішохода біля зупинки громадського транспорту • Ще одна громада на Тернопільщині відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки • На Тернопільщині помер головний лемко України • На Тернопільщині чоловік вдарився головою у металеву конструкцію і… замерз • У госпіталі після важкого поранення зупинилося серце мужнього воїна з Тернопільщини • У перший день зими відбудеться жеребкування чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • На Тернопільщині під час сварки брат вбив рідного брата (відео+фото) • Через незаконну порубку дерев лісник з Тернопільщини сплатить майже 180 тис грн • Шахраї викрали майже 75 000 гривень у жительки Чортківського району • У Тернопільській лікарні встановили новітній дороговартісний томограф • Тернопільщина увійшла в число пілотних областей, у яких стартує проєкт прозорих іспитів на права водія • Мешканка селища Мельниця-Подільська викрала банку з пожертвами на ЗСУ • До 1 грудня всі роботодавці мають подати списки військовозобов’язаних до військомату • Ще одна громада на Тернопільщині відмовилася від різдвяно-новорічної ялинки • Двоє воїнів з Тернопільщини нагороджені “Золотим Хрестом” від Залужного • Невимовний біль та непоправна втрата: на війні загинув старшина з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя військовослужбовця з Тернопільщини • Держава забезпечуватиме українським військовослужбовцям безоплатний забір та збереження репродуктивних клітин • 36-річний тернополянин, обкрадаючи перехожих, видавав себе за співробітника СБУ • Антикорупційний суд відправив під домашній арешт депутата Тернопільської райради • Колишній гравець тернопільської «Ниви» офіційно став головним тренером професійного клубу • На Тернопільщині оголосили штормове попередження
rss

Фото і відео сексу з колишньою мешканець Тернопільщини опублікував в Instagram: жінка відреагувала


Опубліковано: 1 Березня 2023р. о 8:17


У Тернопільській області чоловік відправив через Instagram фото та відео, як він займається сексом із колишньою. Жінка відреагувала та звернулася до суду. Про це йдеться у вироку Монастириського районного суду Тернопільської області.

За даними суду, чоловік наприкінці 2021 року зняв фото та відео, як він займається сексом із потерпілою. На кадрах був зафільмований статевий акт та інші інтимні подробиці з життя пари. 7 січня 2023 року після 23:00 чоловік в Instagram надіслав третій особі інтимні фото та відео з потерпілою.

Через це жінка звернулася до поліції. Вже 9 січня 2023 року інформацію про злочин було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Під час слідства потерпіла уклала договір зі своїм кривдником, в якому чоловік визнав свою провину та розкаявся. Суд визнав чоловіка винним і засудив до 3-х років позбавлення волі. Суддя замінив реальний термін на 1 рік та шість місяців іспитового.

У вироку йдеться, що підозрюваний – громадянин України, з вищою освітою, неодружений, який не працює, раніше не судимий.


Джерело: https://tsn.ua/





Новини
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада
Ваше ставлення до ЛГБТ-спільноти?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше