Найсвіжіше:
• Голова Збаразького суду торік купив дві круті іномарки • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Бережанщини • Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини • 100-річна мешканка Козівщини розкрила секрети свого довголіття • Мобілізованого з Борщівщини відмовилися брати на службу у кількох військових частинах • У Тернополі відбулася нарада щодо футбольного сезону-2026 • Скільки заробив за рік головний рятувальник Тернопільщини • Чемпіон Тернопільщини провів дозаявку на аматори
rss

ФК «Тернопіль» у Кубку України зіграє зі «Скалою»


Опубліковано: 8 Липня 2016р. о 16:01

 vidomo6.ac2d3b8bd9f704f13541a60922fc27b1Жеребкуванням визначено пари, які зіграють на перших двоє попередніх етапах Кубку України з футболу. ФК «Тернопіль» проведе свій матч другого етапу вдома. Суперником буде стрийська «Скала». Відбудеться зустріч 10 серпня у Тернополі.

Ось як розподілив жереб інших учасників другого етапу Кубка України:

«Колос» (Ковалівка) – «Верес» (Рівне)

ФК «Суми» – «Іллічівець» (Маріуполь)

«Інгулець» (Петровське) – МФК «Миколаїв»

«Арсенал-Київщина»/«Балкани» (Одеська обл.) – «Черкаський Дніпро»

«Геліос» (Харків) – «Десна» (Чернівгів)

«Кремень» (Кременчук) – «Реал-Фарма» (Одеса)

«Металург» (Запоріжжя)/»Жемчужина» – «Енергія» 

«Гірник» (Соснівка)/ «Рух»  (Винники)- «Арсенал-Київ»

ФК «Полтава» – «Буковина» (Чернівці)

«Нива» (Вінниця) / «Поділля» (Хмельницький)- «Агробізнес» (Волочиськ) / ФК «Нікополь-НПГУ»

«Мир» (Горностаївка) – «Авангард» (Краматорськ)

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Гірник-Спорт» (Комсомольськ)

«Кристал» (Херсон) – «Нафтовик-Укрнафта» (Хотирка)

У попередньому етапі господарем поля є команда, яка виступає в лізі, нижчій за рангом. Якщо зустрічаються команди однієї ліги, то господарем поля є команда, яка має непарний номер при жеребкуванні.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , , ,





Новини
22 Березня
21 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше