• Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря  • Прокуратура Тернопільщини взялася за піарника Надала • У Тернополі відбудеться Великодній ярмарок крафтовиків • 9000 доларів за «швидко перебігти кордон» – за незаконне переправлення ухилянта через кордон судитимуть 2 осіб • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Легенда тернопільського футболу відновлює кар’єру і побореться за Лігу Тернопільщини • Від отриманого поранення на Донеччині в госпіталі помер 45-річний воїн з Тернопільщини • Заборона на консульські послуги для чоловіків за кордоном – скільки часу це триватиме • Закон про мобілізацію-2024: коли він набирає чинності та основні норми • На Тернопільщині з’явиться ще один індустріальний парк – вирішено всі формальності на урядовому рівні • Як уникнути обвиття дитини пуповиною? • Ще одна болюча втрата – зупинилось серце мужнього воїна-захисника з Тернопільщини • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без світла • Дев’ять об’єктів нерухомості, позашляховик та мільйони в готівці: що задекларував головлікар тернопільської лікарні • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • Усе про оформлення автостраховки ОСЦПВ для водіїв • На тернопільському боці Дністра молодик сітками виловлював верховодку

ФК «Тернопіль» розпочав сезон із розгромної поразки

Опубліковано: 20 Липня 2017р. о 11:00

У стартовому матчі нового чемпіонату України в другій лізі ФК «Тернопіль» несподівано був розгромлений на виїзді юною стрийською «Скалою» – 0:3.

До тренерських настанов Петра Бадла, тернопільські футболісти в матчі проти Скали не дослухалися, тому й програлиОбидві команди вилетіли з першої ліги і в нижчій лізі практично на 80 відсотків змінили свій склад. Та якщо муніципали ставку щодо нових гравців зробили на досвід, то стрияни – на молодість. Так середній вік футболістів ФК «Тернопіль», які заявлені на сезон, складає  25,3 року, тоді як у «Скали» він становить усього 20,9 року. Однак, як показав хід матчу, далеко не завжди досвід на футбольному полі є визначальним.

У Моршині вперше одягнули футболки з емблемою ФК «Тернопіль» одразу три новобранці – 32-річний захисник Ігор Гребинський, 22-річний фланговий півзахисник Василь Блащук та 23-річний нападник Назар Процик. На жаль, ні їм, ні іншим гравцям муніципального клубу не вдалося показати якісної гри. Більше того, провали в обороні призвели до трьох голів у ворота Миколи Плетеницького.

У першому таймі однією передачею суперник залишив ні з чим двох тернопільських оборонців, а ще два і воротар ФК «Тернопіль» не зуміли нічого вдіяти із форвардом «Скали» Володимиром Гладким, коли той відкривав рахунок у матчі (1:0). А в другому таймі молоді стрияни робили з тернопільським захистом, що хотіли, і добре, що все обмежилось лише трьома голами. При другому взятті воріт статистами опинилися центральні оборонці ФК «Тернопіль», які дозволили тому ж Гладкому без будь-якого спротиву наблизитися до воротаря та пробити з близької відстані (2:0). А за кілька хвилин ще один раз оборонці просто споглядали за голом-красенем, який забив стриянин Петро Намуйлик ударом без замаху з лінії штрафного майданчика (3:0).

На жаль, тернополяни розчарували. За весь матч вони мали створити три по-справжньому гольових моменти. Два з них не реалізував у першому таймі Володимир Пришнівський (очевидно, не хотів засмучувати свою колишню команду, за яку віддав 7 років своєї ігрової кар’єри). Ще один раз на початку другої 45-хвилинки після подачі кутового не потрапив м’ячем у рамку воріт ударом головою капітан Ігор Курило.

Зауважимо, що головний тренер ФК «Тернопіль» Петро Бадло вдався до певних експериментів із тактичним розташуванням гравців, які себе не виправдали. Так у воротах стояв Микола Плетеницький, йому допомагали у центрі захисту Ігор Гребинський та Ярослав Сем’янчук. Справа в обороні грав Андрій Сухецький, зліва – Роман Гудак. Ігор Вонс та капітан Ігор Курило сформували пару опорних півзахисників. Фланги у півзахисті ФК «Тернопіль» закривали  Роман Кухарський та Василь Блащук, які по ходу матчу мінялися місцями, граючи то справа, то зліва. На вістрі атаки діяв Назар Процик, котрому намагався допомагати Володимир Пришнівський.