Найсвіжіше:
• 26-річний тернополянин за $4500 став «багатодітним» татусем трьох литовських дітей • У лікарні помер офіцер з Тернопільщини • На Донеччині загинув військовослужбовець з Тернополя • Що таке віртуальний телефонний номер і які його особливості • На Тернопільщину на щиті повернувся 37-річний матрос (+фото) • Принцип дії імпелерного насоса • Громада на Тернопільщині зустріла кортеж із тілом Героя (+фото)  • На Гусятинщині у пожежі згоріло 60 листів шиферу (+фото) • Слідчі Тернополя повідомили підозру кременчанину, який торгував зброєю • Житель Почаєва добровільно видав оперативникам арсенал вибухонебезпечних предметів (+фото) • Рекет в стилі 90-х: зловмисник разом зі спільником «вибивали» 85 тисяч доларів неіснуючого боргу у двох тернополян • Пів мільйона компенсацій отримали цьогоріч роботодавці Тернопільщини, які працевлаштували переселенців • «Чемпіон» з Тернополя – переможець «Золотої ліги» U-11 • У Вишнівецькій лікарні встановили нове рентген-обладнання • Сьогодні офіційно розпочинається сезон водних прогулянок на Тернопільському ставі: режим роботи і тариф • У громаді на Тернопільщині оголошено два дні жалоби за загиблим воїном • Частина жителів Тернопільщини сьогодні буде без світла • Таки дотиснула: мерія Тернополя вирішила привласнити приміщення райлікарні • Сьогодні на кілька годин частина Тернополя буде без світла: адреси • Пів року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель Героя з Тернопільщини • Міноборони назвало основні пункти законопроєкту про мобілізацію • За минулу ніч патрульні Тернополя виявили трьох п’яних водіїв • Блогеру з Тернопільщини у військкоматі вп’яте відмовили служити в ЗСУ • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без води: адреси • На трасі Тернопіль-Хмельницький зітнулися фура та легківка: загинули двоє військових
rss

ФК «Тернопіль» двома складами переміг «Поділля»

Опубліковано: 7 Липня 2016р. о 8:07

FC_Ternopil

У рамках заключного етапу підготовки до нового чемпіонату України в першій лізі ФК «Тернопіль» двома складами провів спаринг з хмельницьким «Поділлям». В обох зустрічах перемоги святкували тернополяни – 3:0 та 2:1.

Долю першого матчу було вирішено вже в перші 30-ть хвилин гри. Вже на старті поєдинку фланговий навіс Юрія Соколовського завершив точним ударом головою досвідчений тернопільський нападник Андрій Шевчук (1:0). На 17-й хвилині той ж Шевчук відгукнувся на подачу зі штрафного під півзахисника, який перебуває в розташуванні ФК «Тернопіль» на перегляді, і елегантно направив м’яча теж ударом головою під поперечину (2:0). А довершив справу Ігор Курило, котрий фактично заштовхав м’яча у ворота після подачі з кутового (3:0).

ФК «Тернопіль» (перший матч): воротар на перегляді, Курило, Соколовський, Шевчук, сім гравців на перегляді.

У другому матчі перемога тернополянам далася важче. На 15-й хвилині прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок Сергій Полянчук (1:0). У цьому епізоді помилився хмельницький воротар, який не зумів зорієнтуватися при великому скупчені гравців своєї і чужої команди. На початку другого тайму тернополяни порушили правила в карній зоні і арбітр вказав на одинадцятиметровий. Господарі поля пенальті реалізували справно (1:1). Але все ж муніципали зуміли вирвати перемогу. Після подачі з лівого краю атаки, правий захисник Степан Клекот в один дотик завдав удару, після чого дальню стійку замкнув Тарас Кривий (2:1).

ФК «Тернопіль» (другий матч): Кравчук, Клекот, Кондзьолка (Різник, 31), Полянчук, В. Сороцький, Дорі, Кривий, Гром’як,три гравці на перегляді.

Як відзначив головний тренер тернопільської команди Іван Марущак, футболісти ФК «Тернопіль» продемонстрували на полі непогану швидкість і це, незважаючи на те, що перед тим провели ранкове інтенсивне тренування. Приємно, що гравці, багато з яких лише нещодавно з’явилися в команді, починають добре розуміти один одного.