Найсвіжіше:
• Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Збаражчині суворо покарали дизертира • Співак з Тернопільщини розповів про продаж виграної на шоу квартири • Дебютант чемпіонату Тернопільської області на сезон-2026 заявив 24 футболістів • Скандал на Кременеччині: чоловік вдруге побив колишню дружину і опинився на лаві підсудних • Клуб-старожил чемпіонату Тернопільщини офіційно заявив 18 гравців • 2,5 роки надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • ФК «Борщів-2» на сезон-2026 заявив 21 футболіста • Волонтер з Борщева намагався сховати на смітнику бойову гранату • Дебютант чемпіонату Тернопільської області на сезон-2026 заявив 21 футболіста • На Кременеччині судитимуть ухилянта за використання підроблених документів • Спочив у Бозі багаторічний керівник Бучацького газового господарства • Біль Тернопільщини: на Курщині загинув 24-річний захисник • «Сокіл»-2026 з Великої Березовиці: наддосвідчений новачок і ще десятеро нових «соколят» • Біль Тернополя: на фронті загинув син вчительки математики • Вважався зниклим безвісти: офіційно підтверджено загибель воїна з Козівщини на Донеччині» • Спочив у Бозі почесний громадянин міста Монастириська • На Зборівщині у ДТП травмувалися люди • Команда з Підволочиська на чемпіонат області заявила 24 футболісти • Ще одна болюча втрата: помер 41-річний захисник із Тернополя • Команда з Гусятинщини на чемпіонат області заявила 22 футболісти • На Гусятинщині суворо покарали військового • У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд • В урочищі Червоне освятили хрест над джерелом та новий майданчик для туристів • Футбольна команда з Бережанщини заявила на чемпіонат Тернопільської області 17 гравців
rss

Двоє тернополян побили знайомого за те, що той обізвав їх «Бандерами»


Опубліковано: 12 Березня 2024р. о 7:30


Двоє тернополян побили знайомого за те, що той обізвав їх «Бандерами». Бійка трапилася навесні 2022 року після обіду в підземному пішохідному переході. Двоє братів підійшли до знайомих, привіталися, а потім один із чоловіків назвав тернополянина «Бандерою», і після того розпочалася бійка. Тернопільський міськрайонний суд покарав братів, призначивши їм відпрацювати 200 годин громадських робіт.

Правоохоронці встановили, що обвинувачені Олександр і Ігор Гнатишини 25 березня 2022 року близько 15:00 перебували у підземному переході по вул. 15 квітня в м. Тернополі. Один з братів підійшов близько до потерпілого і притис його до стіни підземного переходу. Після того постраждалий чоловік зрозумів, що його будуть бити і вирішив відштовхнути нападника та побіг до виходу із підземного переходу.

«Двоє нападників наздогнали чоловіка, накинулись ззаду і почали видавлювати очі. Потім повалили потерпілого на землю та почали бити по обличчю ногами, внаслідок чого потерпілий прикрився, скрутившись, та не міг ідентифікувати хто конкретно та які удари наносить. Експерти встановили, що чоловік отримав синці повік лівого і правого ока, вибитий зуб, численні садна грудей та попереку. Ці травми відносяться до легких тілесних ушкоджень», – йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 28 лютого.

В судовому засіданні обвинувачені свою вину визнали повністю. В суді один з братів розповів, що того дня вони йшли разом по своїх справах, спустились в підземний перехід. Там вони зустріли свого спільного знайомого, який був з іншим чоловіком. Вони підійшли до них, щоб привітатись. Однак, під час вітання, потерпілий сказав: «Чого смотрім, Бандера?», а потім вдарив в око його. Від удару обвинувачений відступив на кілька кроків, а потім накинувся на нього. Його брат хотів їх розборонити, однак потерпілий почав втікати.

Суддя Лілія Делікатна вислухавши десятьох свідків та проаналізувавши докази, які зібрали правоохоронці, винесла покарання для двох братів. Їх засудили до виконання 200 годин громадських робіт. На вирок суду може бути подана апеляційна скарга.


Джерело: Захід нет
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
10 Травня
9 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше