Найсвіжіше:
• Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області
rss

Двом жителям Тернопільщини загрожує до 4 років позбавлення волі за хабар


Опубліковано: 4 Березня 2025р. о 17:06

Фігуранти – мешканець Товстенської громади та жителька Озернянської громади – хотіли «відкупитися» від адміністративної відповідальності за керування автомобілями у стані сп’яніння. За обома фактами слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

Під час нагляду за безпекою дорожнього руху співробітники сектору реагування патрульної поліції Чортківського районного управління поліції зупинили автомобіль Renault. Під час спілкування з водієм, 23-річним жителем Товстенської громади, правоохоронці помітили у нього явні ознаки сп’яніння. Під час проходження освідування у медичному закладі правопорушник почав пропонувати поліцейським 10 000 гривень неправомірної вигоди, щоб вони не складали на нього адміністративний протокол. Факт корупційного діяння задокументувала слідчо-оперативна група.

Пізніше результати медичного огляду підтвердили, що водій перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Ще один випадок трапився на території Озернянської громади. 30-річна місцева жителька, аби уникнути адмінвідповідальності за керування автомобілем у стані сп’яніння, запропонувала правоохоронцям 5000 гривень неправомірної вигоди.

За обома фактами слідчі поліції розпочали кримінальні провадження відповідно до ч. 1 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 4 років позбавлення волі.

Також на обох водіїв-порушників складено адміністративні протоколи за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше