Найсвіжіше:
• Землю у червні накриють потужні магнітні бурі: стали відомі дати • Усі футбольні матчі на Тернопільщині скасовано: стала відома офіційна причина • Збут канабісу та психотропних речовин інкримінують трьом жителям Тернопільщини • В одній з найбільших громад Тернопільщини влада закликала економити воду: стала відома причина • Голова Тернопільської військової адміністрації пригрозив кримінальною відповідальністю за зачинені укриття • «Копаний м’яч» №4: лідерські розбірки у Заліщиках, тренерська рокіровка у чемпіона та друга поспіль перемога коуча Ігоря Бадла (+відео)    • Тіло невідомого чоловіка виявили у закинутій будівлі на Тернопільщині • На Тернопільщині за співпрацю з ворогом судитимуть колаборанта • Жителька Бучача викрала прикраси у чоловіка, котрому на вулиці стало погано • Назва має значення: в одній з громад Тернопільщини планують перейменувати одразу шість вулиць • Торги в мережі закінчилися для мешканця Тернопільщини втратою майже 10 000 гривень • У Зборові проходить турнір з футболу приурочений Міжнародному Дню захисту дітей (+фото) • 33-річному тернополянину інкримінують незаконне зберігання психотропних речовин • Жахлива війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • Перестало битися серце багаторічного директора одного з тернопільських ЖЕКів • СБУ викрило керівництво Почаївської лаври в облаштуванні незаконного ставка • У Тернополі хлопець виліз на дах вагону електропотягу і був уражений електричним струмом • Ліквідовуємо вибоїни на найбільш критичних ділянках 10 державних доріг Тернопільщини • На період літніх канікул проїзд у комунального громадському транспорті Тернополя для учнів та студентів безкоштовний • Раніше судимий тернополянин обікрав магазин • 1 червня у парку Національного відродження запрацював атракціон «Колесо огляду» • На Тернопільщині розпочав роботу «Простір дружній до дитини» (+фото) • Фермер з Бережан перерахував шахраєві майже 100 000 гривень за міндобрива • Тернополянин добровільно приєднався до терористичної організації «лнр» • У 22 тис. 100 грн. штрафу з конфіскацією 400 євро хабаря обійлась поїздка водієві “Сузукі” з Тернопільщини
rss

Для кого “Омікрон” є найбільш небезпечним


Опубліковано: 1 Лютого 2022р. о 7:45


Медики розповіли, для кого штам коронавірусу "Омікрон" є найнебезпечнішим - today.ua
 

Штам “Омікрон”, який зараз активно захоплює світ, виявився набагато заразнішим, ніж попередні мутації коронавірусу. У цьому, хвороба протікає легше в багатьох людей, крім пацієнтів із груп ризику.

Доцент кафедри дитячих інфекційних захворювань та дитячої імунології НУО імені П.Л. Шупика Федір Лапій розповів, для кого “Омікрон” є найнебезпечнішим.

За словами медика, найважче коронавірус “Омікрон” протікає у людей старше 60 років, а також у пацієнтів з онкозахворюваннями та кістковим діабетом.

Штам “Омікрон” максимально проявляє себе на другий-третій день від початку захворювання, тому деякі країни і скоротили ізоляцію до 5 днів. Здавати тест на коронавірус бажано на другий-третій день появи перших симптомів.

 

Загальна симптоматична картина “Омікрону” дуже схожа на грип. Характерною особливістю даного штаму є біль у вухах. Цей симптом повинен викликати стурбованість у тих, хто відчуває ознаки застуди. Висока температура, ломота в суглобах, запаморочення – ці симптоми також присутні при “Омікроні”. Ще у багатьох пацієнтів почала з’являтися висипка по всьому тілу, схожа на кропивницю. Це свідчить про поширення інфекції по всьому організму з ураженням клітин шкіри або судин.

Коронавірус “Омікрон” дуже активно мутує, і наявні вакцини не всі його мутації розпізнають.


Джерело: Today
Мітки: , , , ,





Новини
2 Червня
1 Червня
Коли на Вашу думку завершиться війна?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше