Найсвіжіше:
• На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації • Великий корупційний скандал у Тернополі: посадовцю міськради оголосили підозру • На Бережанщині затримали автопоїзд із 20 кубами бука за підробленими документами • Заліщицький «Дністер» у понеділок отримає нового головного тренера • Зниклого жителя Заліщиччини з проблемами пам’яті знайшли живим • Максимальна інтрига: всі команди групи «А» зберігають шанси на півфінал • З 1 липня у Тернополі діятимуть нові тарифи на воду та стоки • На Заліщиччині відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ • На Тернопільщині викрили десятьох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків • Ограждение из сетки – современное решение для дома и бизнеса • На Харківщині перестало битися серце військовослужбовця з Козівщини • Небесне військо поповнив Герой з Монастирищини • На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено • Футболіст із Гусятина отримав виклик до юнацької збірної України • Жорстока війна забрала життя офіцера з Кременеччини • Підготовка до туристичного походу: що важливо взяти з собою • На Гусятинщині стався скандал на випускному через використання двомовної пісні Монатика • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідерські розбірки на Борщівщині та бучацьке дербі у Трибухівцях
rss

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Бути чи не бути Підволочиській залізничній станції?


Опубліковано: 6 Березня 2020р. о 9:45

Підволочиськом активно поширюється інформація про закриття залізничної станції, послугами якої користуються майже всі жителі не лише громади, а й усього Підволочиського району. Що ж сталося насправді, дізнавалися наші журналісти.

Сьогодні на станції «Підволочиськ» зупиняються всі поїзди дальнього сполучення (окрім одного та «Інтерсіті») та приміські. Разом з тим піднімалося питання, що всі поїзди далекого сполучення зупинятимуться лише у сусідньому Волочиську (Хмельницька область), а в Підволочиську й далі зупинятимуться лише приміські потяги. При цьому саму залізничну станцію буде закрито, працюватиме ж лише одна каса саме для пасажирів приміських поїздів.

Нещодавно очільники Підволочиської селищної ради зустрілися з начальником  виробничого структурного підрозділу «Тернопільської дирекції залізничних перевезень» регіональної філії Львівської залізниці Володимиром Данилюком.

– Відбувся конструктивний діалог, попередній результат домовленостей – Підволочиській залізничній станції бути! – повідомив голова громади Віталій Дацко.

За підтримки депутатського складу Підволочиська селищна рада має передбачити залізниці компенсацію за проїзд пільгових категорій своїх мешканців.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
25 Червня
24 Червня
23 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше