Найсвіжіше:
• Війна безжально обірвала життя молодого воїна з Тернопільщини • Як обрати ідеальні металопластикові вікна в Одесі: повний гід для мешканців міста біля моря • У Тернополі горів недіючий будинок культури «Залізничник» • На Куп’янському напрямку загинув старший сапер із Гусятинщини • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: у Теребовлі водій намагався «домовитися» з поліцією • Автотроща на Бучаччині: 16-річний мотоцикліст отримав численні переломи • В яких випадках потрібне обстеження МРТ голови • Заснув на вокзалі Тернополя – прокинувся без рюкзака, телефона та 16 тисяч гривень • У Борщеві автомобіль збив 14-річного електросамокатиста: хлопця госпіталізували • Переломи та численні забої: на Шумщині травмувалися двоє дітей • Перелом ноги та інші травми: у Теребовлі електросамокат збив 9-річну дитину • Два викрадені авто та ДТП: на Гусятинщині затримали раніше судимого чоловіка • У Тернополі працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході • Прорізувачі для зубів: які матеріали безпечні для малюків і на що звернути увагу • У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів
rss

Борщівський спиртозавод повторно виставили на аукціон


Опубліковано: 24 Листопада 2021р. о 12:00

Майно борщівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» повторно виставили на аукціон з удвічі нижчою ціною.

Уперше спиртозавод виставив на продаж Фонд держмайна України у жовтні. Запропонована ціна була 28,1 млн. грн. За таку вартість ніхто із потенційних інвесторів не виявив бажання придбати завод. Тому підприємство вирішили виставити на продаж повторно. Цього разу ціна вдвічі нижча – 14,052 млн. грн. До 13 грудня усі бажаючі зможуть подавати цінові пропозиції. Сам аукціон відбудеться 14 грудня.

За інформацією ФДМУ, об’єкт складається з бродильного відділення, будівлі механізованої солодовні, варильного відділення, цеху із виробництва білкового корму, корпусу консервного цеху та іншої нерухомості, розташованої на земельних ділянках загальною площею 6 гектарів.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
11 Серпня
10 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше