Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

БК «Тернопіль» видав серію із двох перемог над командами Одещини


Опубліковано: 27 Березня 2021р. о 21:00

Під час міні-серії з двох домашніх матчів БК «Тернопіль» за три дні святкував дві перемоги у чоловічій баскетбольній Суперлізі і наблизився до лідируючої трійки.

У першому матчі БК «Тернопіль» виграв стратегічно важливий поєдинок у контексті перегонів у турнірній таблиці, здолавши южненський «Хімік» – 89:74. А через день тернополяни впевнено переграли БК «Одеса» – 80:68.

Ці дві звитяги дозволили тернопільським баскетболістам із 19 перемогами і 11 поразками міцно закріпитися на четвертому місці турнірної таблиці. Більше того, до призової трійки рукою подати. На третій позиції знаходиться «Прометей» (Кам’янське), у якого теж 19 перемог, натомість тільки 10 поразок. А «Дніпро», який іде другим, має на одну перемогу більше й одну поразку менше. І лише «Київ-Баскет» міцно утримує лідируючу позицію з 25 перемогами і всього п’ятьма поразками.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше