Найсвіжіше:
• Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині
rss

Батьки студентів – лідери на податкову знижку


Опубліковано: 21 Березня 2017р. о 12:29

14448Декларування доходів фізичних осіб – це не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення сум податку на доходи фізичних осіб, сплаченого із заробітної плати в минулому році.

Станом на середину березня 2017 року вже 755 мешканців Тернополя і Тернопільського району задекларували своє право на податкову знижку на 1 312 млн грн. Найактивніше декларують право на податкову знижку – батьки студентів–контрактників та самі студенти, які паралельно з навчанням, отримували зарплату у минулому році. На сьогодні вже є 634 таких бажаючих, а це майже 84 % від загальної кількості декларацій на податкову знижку. Серед них, 121 житель Тернопільського району та 513 – обласного центру. Наразі, ця категорія декларантів претендує на повернення трохи більш як 1 млн грн податку.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ


Джерело: Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Перегляньте також:





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше