Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Батько полеглого захисника з Тернопільщини придбав автомобіль для побратимів сина


Опубліковано: 7 Листопада 2025р. о 7:46

Батько полеглого захисника з Тернопільщини придбав автомобіль для бойових побратимів свого сина. Чин освячення позашляховика звершив архиєпископ-емерит Василій Семенюк.

Про це розповіли Новини Тернопільщини з посиланням на Тернопільсько-Зборівську архиєпархію УГКЦ.

“Цей автомобіль став особливим знаком жертовної любові – його за власний кошт придбав тато загиблого воїна, аби передати у підрозділ, де служив його син Петро. Таким чином батько продовжує справу свого сина, який віддав життя за свободу України”, – каже військовий капелан о. Віктор Здеб.

Освячений автомобіль невдовзі вирушить на Сумщину. Його доправлять військові капелани – о. Віктор Здеб, о. Михайло Живчак та о. Михайло Паньків, які служать захисникам на передовій.

Під час благословення владика Василій висловив вдячність батькові загиблого воїна за цей шляхетний дар, а також благословив його, капеланів і військових, яким передають автомобіль, – щоб Господь оберігав їх у кожній дорозі та наближав перемогу.

Читайте також: У Тернополі волонтерський штаб «Бункер С» зупинив роботу через відключення світла і води.


Джерело: Новини Тернопільщини
Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше