Найсвіжіше:
• Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині  • Жахлива ДТП у Бучачі з потерпілим потрапила на відео • Біля Тернополя мотоцикліст врізався у відбійник і втратив ногу • Поліція Тернополя розслідує смертельний нещасний випадок на вулиці Карпенка • Як ефективно вивести із запою близьку людину • На Підволочищині зіткнулися Skoda та Ford: травмувалися троє • П’яний водій із Байковецької громади намагався відкупитися від поліцейських за 25 тисяч гривень • Розрахунки за газ по-новому: що і коли зміниться для українців
rss

Банки зупиняють державне кредитування за програмою “5-7-9” для бізнесу


Опубліковано: 12 Жовтня 2022р. о 17:00

Фінустанови посилаються на відсоткову заборгованість з боку держави, яка гарантувала виплату частини відсоткової ставки замість позичальників, але тепер не виконує своїх зобов’язань своєчасно.

Компенсація відсотків за програмою «5−7−9%» має затримки в декілька місяців.

Водночас банки зобов’язані самостійно фінансувати цей борг, що впливає на операційний прибуток.

Фонд розвитку підприємництва не заперечує наявність проблеми та пояснює її «дефіцитом бюджетних коштів, викликаним запровадженням воєнного стану».

Але, затримки з платежами не зупинили пільгове кредитування бізнесу повністю.

Великі банківські установи та державні банки продовжують видавати нові позики, оскільки можуть дозволити собі працювати в режимі неплатежів.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше