Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади
rss

Агрохолдинг «Мрія» поповнив робочий капітал на 14 млн. доларів


Опубліковано: 31 Липня 2016р. о 13:00

mriya

Агрохолдинг «Мрія» отримав додатковий транш у розмірі 14 млн. доларів на поповнення робочого капіталу. Кошти, надані бондхолдерами компанії, і будуть спрямовані на фінансування збиральної і підготовку до посівної кампанії. Загалом з початку 2016 року Агрохолдинг «Мрія» отримав фінансування робочого капіталу на суму 41 млн. доларів.

«Це додаткове фінансування – ще одне підтвердження підтримки «Мрії» з боку її бондхолдерів – авторитетних міжнародних інвесторів, які вірять у реструктуризацію та успіх компанії. Однак наші кредитори глибоко стурбовані абсолютно незаконною спробою рейдерського захоплення автотранспортного підприємства «Мрія» у м. Хоросткові Тернопільської області. Якщо найближчим часом ситуація не буде вирішена правоохоронними органами, вона може мати негативний ефект як на процес реструктуризації боргового портфеля «Мрії», так і на інвестиційний клімат України в очах міжнародних і національних інвесторів», – говорить фінансовий директор Агрохолдингу «Мрія» Тон Хулс.

Нагадаємо, у травні цього року «Мрія» отримала фінансування на суму 27 млн. доларів, з яких 18 млн. – новий кредит і 9 млн. доларів – рефінансування кредиту, отриманого компанією в 2015 році. Фінансування було надано поточними кредиторами Агрохолдингу у вигляді проміжної позики для покриття потреби «Мрії» в робочому капіталі до початку збиральної кампанії.

Надія Штокало


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше