Найсвіжіше:
• На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини
rss

Адміністраторці сауни присудили великий штраф за порушення карантину


Опубліковано: 12 Квітня 2021р. о 7:37

Студентка одного з тернопільських вишів хотіла підзаробити: вчилася на платній формі, житло знімала.

Відтак у середині жовтня минулого року знайшла дівчина роботу адміністратора у готельно-розважальному комплексі неподалік Тернополя. Однак, окрім суто виробничих обов’язків, власник зобов’язав її слідкувати за дотриманням працівниками закладу протиепідемічних заходів та визначати час і режим роботи комплексу відповідно до вимог вітчизняного законодавства.

І все було добре, та 8 січня ц.р. у зв’язку з погіршенням ситуації із хворими на коронавірус у країні було оголошено локдаун. Зокрема, заборонялася робота розважальних комплексів, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Однак тиждень потому до дівчини зателефонувала старший адміністратор і попередила, що на завтра є декілька замовлень у сауну з басейном. У відповідь Ірина (назвемо так студентку-адміністраторку) все старанно занотувала і навіть не згадала про введені суворі обмеження в роботі.

Тож коли наступного дня під вечір компанія приїхала до розважального комплексу, Ірина радо зустріла їх на рецесії та взяла платню. І хоча всі відпочиваючі були без засобів особистого захисту, зокрема масок, вона навіть не зробила їм зауваження, лише попросила зачекати, поки прибирають приміщення після попередніх відвідувачів.

Тим часом хтось із них вийшов на вулицю перекурити. І там між двома компаніями любителів водних процедур розпочався конфлікт, під час якого хтось розбив бокове скло автомобіля «Хюндай». На крики й шум Ірина вибігла на вулицю, побачивши бійку і те, що охорона не може їх розборонити, дівчина викликала поліцію. Відтак замість того, щоби плавати у басейні та ніжитись у сауні, наступні декілька годин юнаки давали свідчення правоохоронцям.

Однак ця історія завершилась зовсім несподівано. Місяць потому поліцейські вручили їй протокол щодо вчинення нею адміністративного правопорушення щодо порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП), а саме незважаючи на запровадження в Україні обмежувальних протиепідемічних заходів, приймала відвідувачів в сауну та басейн.

Постановою Тернопільського міськрайонного суду студентку-адміністратора було оштрафовано на 34 тис. грн. Суд апеляційної інстанції відхилив подану Іриною скаргу та залишив це рішення без змін.

Олекса Чиж


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше