Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новий комплекс автофіксації порушень ПДР • Тернопільська “Нива” підсилилася нападником з досвідом Прем’єр-ліги • Після 787 днів очікування: офіційно підтверджено загибель воїна зі Зборівщини • На Монастирищині через підроблене рішення сільради земля опинилася у приватній власності • Стало відомо, куди спрямують кошти від продажу землі під будинком, пошкодженим ракетою РФ у Тернополі • Трагічно загинув молодий мешканець Гусятинщини • На території Тернопільської області введено тепловий режим • У Кременці другий день горить сміттєзвалище • Мобілізували 24 квітня: через 16 днів загинув військовий із Тернопільщини • Водієві, причетному до смертельної ДТП у Почаєві, обрали запобіжний захід • У Тернополі нетверезий чоловік стріляв із вікна квартири • У Бережанах під час пожежі загинув 49-річний чоловік • На березі річки Серет знайшли тіло жінки • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Масове отруєння на Тернопільщині: постраждали 16 учасників тренувальних зборів • За борги – без каналізації: «Тернопільводоканал» анонсував відключення злісних неплатників • Повітряна тривога відклала розв’язку на три місяці: чим завершилося догравання «Агрон» – ФК «Збараж» • Після святкування у кафе на Чортківщині люди повідомили про симптоми отруєння • На Харківщині загинув військовий з Тернополя • Спочив у Бозі відомий викладач та управлінець з Тернополя • На Донеччині загинув старший солдат з Бережанщини • Команду з Борщівщини підсилив ексгравець «Дністра» • Відомому співаку з Тернопільщини на концерті “натоптали” за фонограму • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • З російського полону повернулися четверо захисників із Тернопільщини: хто вони
rss

20 тренерів з Тернопільщини отримали диплом ФФУ категорії «С»


Опубліковано: 10 Серпня 2017р. о 17:59

dyplom_0972

Дипломованих футбольних спеціалістів на Тернопільщині стало більше. Успішно склали іспити та сьогодні, 10 серпня, з рук голови Федерації футболу Тернопільської області Тараса Юрика отримали тренерські дипломи ФФУ категорії «С» 20 слухачів.  

Школа з підготовки тренерів працювала кілька місяців. Її очолював заступник декана факультету з навчальної роботи Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, інспектор Федерації футболу Тернопільської області Ярослав Богданович Боднар. Головою ж екзаменаційної комісії був особисто відомий у минулому арбітр, розробник методичних посібників з футболу для професіональних тренерів та арбітрів Костянтин Львович Віхров.

Отримані тернополянами дипломи дозволяють працювати тренерами в дитячо-юнацьких та аматорських командах.  

Що цікаво, серед дипломованих тренерів – дві дівчини Оксана Паньків та Марія Гришко. Як відзначив Ярослав Боднар, вони на іспитах були одними з кращих з цілої групи.    

Тарас Зіновійович Юрик привітав тренерів з отриманням ліцензії, подякував тим, хто доклав зусиль до підготовки майбутніх спеціалістів, та побажав не зупинятися на досягнутому, кар’єрного зросту і позитиву в роботі.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
20 Серпня
19 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше