Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

1-му армійському корпусу потрібні оператори дронів, – тернополянин Андрій Підлужний


Опубліковано: 25 Серпня 2025р. о 12:29

У гостях в Армія FM побував військовослужбовець і співак Андрій “Нічлава” Підлужний, який розповів про власну службу, рекрутинг в 11-му армійському корпусі та творчість.

Андрій Підлужний розповів про свою армійську службу.

— Розпочав службу в 44-й артилерійській бригаді, потім служив у командуванні ракетних військ і артилерії. Після того служив у 15-му окремому дивізіоні артилерійської розвідки, в 4-му дивізіоні ПУАР (пункт управління артилерійської розвідки) на Запорізькому напрямку, під Оріховим. Потім знову повернувся в командування ракетних військ і артилерії, але на той момент це вже були сухопутні війська. А далі вирушив на Донецький напрямок, це був 10-й корпус, і от вже понад місяць я в 11-му корпусі. Я штаб-сержант другої категорії відділу комунікацій. Обсяг роботи величезний, адже йдеться про співпрацю. І насамперед, звичайно, займаємося рекрутингом. Зокрема, у нас є 432-й окремий батальйон безпілотних систем SKYLINE. І от вони якраз шукають молодих, освічених, талановитих бійців.

Військовослужбовець розповів про рекрутинг в 11-му армійському корпусі.

— Я завжди можу допомогти, посприяти тому, щоб ця людина служила в 11-му армійському корпусі, а вже конкретний напрям ми зможемо визначити залежно від її навичок і знань. Поки що найголовніший напрям пошуків — оператори дронів. Це найвища така спеціальність.

«Нічлава» розповів, чи вистачає в нього часу на творчість.

— Колись у 44-й бригаді час від часу робили якісь такі зустрічі з артистами, і от коли приїхали вчергове артисти, то я вже так вийшов, дивився, що там за “патлатих” привезли. Тобто я вже сприймаю крізь призму військового своїх колег-артистів. І насправді часу на творчість не те щоб немає, час, можливо, і є, але його, по суті, ну немає.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше