Найсвіжіше:
• У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • У Борщеві місцевий забудовик не сплатив громаді понад 1 млн грн • На Борщівщині в закинутому будинку виявили обгорілі людські кістки • У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини • У “фіналі чотирьох” визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 50+ • Вища Тернопільська футзальна ліга: чемпіон визначиться в останньому турі • Шахраї пропонують фейкові виплати за програмою «Тепла зима» • Воїн Андрій Нога з Тернопільщини загинув на війні • На Тернопільщині судитимуть учасника злочинного угрупування за перешкоджання діяльності ЗСУ • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала
rss

На Тернопільщині чоловік перевернувся на човні і зник під водою


Опубліковано: 30 Липня 2024р. о 10:00

Чоловік через сильний вітер перевернувся на човні і зник під водою. Нещасний випадок стався на річці Збруч в Чортківському районі (колишній – Гусятинський). За словами місцевих жителів, чоловік рибалив на річці, не втримався у човні і випав з нього.

Нещасний випадок стався о 18:53 28 липня на річці Збруч у селі Кокошинці Гримайлівської громади Чортківського району. До оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про те, що внаслідок перекидання човна на річці Збруч під водою зник 40-річний чоловік.

– До пошуків зниклого залучили один рятувальний човен та 5 рятувальників. Пошуки не дали результатів. 29 липня пошукові роботи продовжились із залученням водолазів. Всього на місці події працює 12 бійців ДСНС, 4 одиниці техніки. До пошуків залучено і місцеве населення», – повідомили в ДСНС у Тернопільській області.

Наразі тіла 40-річного місцевого чоловіка ще не знайшли.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
9 Лютого
8 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше