Найсвіжіше:
• Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Олімпійська чемпіонка з Тернополя оголосила про завершення кар’єри • На Тернопільщині буде сніг, ожеледиця та морози • Пів року вважався зниклим безвісти: війна забрала життя снайпера з Тернопільщини • 47-річний військовий з Тернопільщини помер у лікарні • На Тернопільщині народився хлопчик-богатир • На Тернопільщині розгорнули 114 пунктів незламності • На Тернопільщині відключають навіть критичну інфраструктуру • Чому відновлення зовнішнього вигляду авто — це не лише про естетику • У трьох селах біля Тернополя відбудеться відстріл хижих тварин • До рідного дому «на щиті» повертається захисник з Тернопільщини • На Гусятинщині стався вибух газу: важкі опіки в літньої жінки • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • На критично важливому підприємстві Тернопільської області працював зрадник • Мер міста на Тернопільщині отримав нагрудний знак від Головнокомандувача ЗСУ • 10 днів не дожив до 40-річчя: на Дніпропетровщині загинув воїн з Борщівщини • Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини
rss

Інклюзивний футбол завітав на Тернопільщину


Опубліковано: 15 Грудня 2023р. о 13:30


На базі Збаразького ліцею на Тернопільщині завершився другий цикл проєкту Української асоціації футболу «Інклюзивні футбольні секції». Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

«Футбольні заняття сприяють зміцненню здоров’я дітей, виховують любов до спорту, – сказав тренер Руслан Ющишин. – Як хлопці, так і дівчатка на тренуваннях відкривають в собі лідерські якості, згуртованість та взаємоповагу. Вони навчилися підтримувати одне одного, і це значно покращує їхній психоемоційний стан. Заняття надали їм впевненості у своїх силах та віру в себе. Хочу подякувати організаторам за такий безцінний досвід і нові знання, а також за інвентар, який допоміг втілити в життя цікаві освітні ідеї».

Цим проєктом в межах Хартії масового футболу УЄФА Українська асоціація футболу прагне поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей через залучення їх до фізичних активностей та соціалізацію, надати доступ до інклюзивних занять спортом, розкрити дитячий потенціал тощо.

Інклюзивні футбольні секції, до яких залюбки записуються діти з особливими освітніми потребами, відкриваються у 21 громаді в Україні. Завдяки УАФ секції забезпечені футбольною формою для дітей, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки: ,




Новини
8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше