Найсвіжіше:
• Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу
rss

Завищив вартість робіт з ремонту дороги й заволодів бюджетними коштами – на Тернопільщині судитимуть підрядника


Опубліковано: 26 Серпня 2023р. о 16:00

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно підрядника виконання будівельних робіт, директора одного з товариств, обвинуваченого у заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовими коштами та у службовому підробленні (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, директор товариства видав замовнику акт із завищеними у ньому об’ємами фактично виконаних робіт з ремонту ділянки автомобільної дороги C 201604 Чортків – Більче-Золоте. На підставі підробленого документа підряднику було безпідставно виплачені понад 200 тис грн, чим завдано збитків державному бюджету на вказану суму.
Лише за втручання прокуратури під час досудового розслідування підрядник відшкодував заподіяні збитки й провів роботи, які були заплановані ще на грудень 2021 року, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:
Мітки:





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше