Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

Житель Чернівеччини, що вирощував та збував на Тернопільщині наркотичну сировину, сидітиме 6 років за ґратами


Опубліковано: 8 Серпня 2023р. о 18:23

За публічного обвинувачення прокурора Чортківської окружної прокуратури вироком Борщівського районного суду до 6 років позбавлення волі засуджено жителя Чернівеччини. Його визнано винним у незаконному збуті особливо небезпечних наркотичних засобів, вчиненому повторно та незаконному посіві й вирощуванні конопель (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 310 КК України).

Прокурор довів у суді, що у травні 2022 року мешканець сусідньої області тимчасово оселився у прибережній лісовій смузі р. Дністер у Чортківському районі, посіяв там коноплі та вирощував з травня по вересень 2022 року з метою подальшого збуту. Незаконний бізнес припинили правоохоронці, вилучивши 60 рослин, вирощених засудженим у лісосмузі та майже 300 г канабісу, який він зберігав з метою збуту. Також доведено ще факти збуту канабісу 2 жителям  Чортківського району.
Відтак за вироком суду чоловік наступні 6 років проведе за ґратами.
P.S.: Як уточнили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури, вирок ще не набрав законної сили.
 

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше