Найсвіжіше:
• У Шумську сталася пожежа на місцевому ринку • Сержант із Кременця отримав вирок за обман військової частини • Стало відомо, скільки нападів на ТЦК зафіксували на Тернопільщині від початку війни • Команда з Тернопільщини вимагає чесного суддівства в аматорському чемпіонаті України • З чеченського полону звільнено уродженця Вишнівеччини • Майже пів року надій та сподівань: на Дніпропетровщині загинув воїн з Тернопільщини • На Чортківщині військового засудили: десятки тисяч штрафів і кримінальний вирок • АМКУ вимагає від АЗС обґрунтованих цін на пальне • Неочікуваний вибір: ексчоловік «Міс Тернопіль» – новий «Холостяк» • Традицію вбирання хрестів на Борщівщині внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини • Тернопіль став побратимом канадського міста Міссіссага • На Донеччині загинув тернополянин Віталій Поворозник • На Теребовлянщині мобілізованого засудили до 5 років за самовільне залишення частини • Із російського полону повернулися двоє мешканців Збаражчини • Тернопільщина серед лідерів за витратами на українську агротехніку • З російського полону звільнено хоростківчанина • З полону повернулись п’ять військовослужбовців з Тернопільщини • Він повернувся: з Алеї надії у Шумську зняли ще один портрет • Бережанську міськраду зобов’язали повернути став за 3,9 млн грн • На Теребовлянщині загинув учень місцевого ліцею • Кофта на флісі: комфорт та стиль для будь-якої погоди • Стрілянина через птахів: на Кременеччині жінка взялася за рушницю • «Медобори» з Гусятинщини у сезоні-2026: повернення легенди та ще 18 футболістів • Фатальна мить: біля Тернополя чоловік впав на бетон і загинув • Історичний тріумф: спортсмен із Гусятинщини підкорив рівень МСМК
rss

Схопив стрілу для гарпуна та вдарив нею товариша: деталі кривавого вбивства на Тернопільщині (+фото)


Опубліковано: 11 Липня 2023р. о 13:10

“Я, здається, вбив людину, приїжджайте”, – таке повідомлення отримали тернопільські лікарі бригади екстреної медичної допомоги. Лікарі про нього проінформували й поліціянтів. Приїхавши на місце події, правоохоронці виявили тіло чоловіка, а медики констатували його смерть. Підозрюваний був поруч і в усьому зізнався. Подія трапилася 10 липня в селі Біла.

У ході досудового розслідування стало відомо, що до підозрюваного в гості прийшов товариш. Вони розпивали спиртні напої, а після цього почалася суперечка за гроші. 

Власник помешкання звинуватив гостя у тому, що він не повертає йому борг. Далі чоловіки почали битися і господар схопив стрілу для гарпуна, та вдарив нею співрозмовника. Потерпілий спробував втекти, але не зміг. Підозрюваний наздогнав його і вдарив у голову гострим наконечником ще раз.

Після цього викликав швидку. Чоловіка затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому оголосили підозру згідно зі статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.  

У ході обшуків, проведених у будинку підозрюваного під процесуальним керівництвом Тернопільської окружної прокуратури, слідчі виявили заборонені предмети. Серед знайденого – граната Ф-1 та РГД-5 з запалами, ножі, понад 30 боєприпасів, спортивний лук та 11 стріл з металевими наконечниками, а також “магазин” до ручного кулемета Калашникова. Слідчі усе вилучили та направили на експертизу. Поліціянти встановлюють, де підозрюваний взяв усі ці предмети. Даний факт внесений в ЄРДР згідно зі статтею 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ. Триває слідство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
25 Квітня
24 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше